Monday , 24 June 2019

Bitcoin ф’ючерси CME Group зафіксували рекордний об’єм торгів 4 квітня

Провідний американський ринок деривативів CME Group зазначив, що його ф’ючерси на Bitcoin (BTC) зафіксували рекордний об’єм торгів 4 квітня.

Згідно твіту, об’єм біткоін-ф’ючерсів 4 квітня досяг рекордного рівня в 22 500 контрактів, що еквівалентно приблизно 112 700 BTC. Попередній рекорд був досягнутий 19 лютого, і, згідно з повідомленнями, було укладено більше 18 300 контрактів, що еквівалентно 64 300 BTC.

CME Bitcoin ф’ючерси, згідно офіційній сторінці, були запущені 17 грудня 2017 року і почали торгуватися на наступний день.

З вівторка по середу на цьому тижні Bitcoin виріс більш ніж на 27%, а співзасновник Fundstrat Global Advisors Томас Лі стверджує, що з тих пір, як він подолав ковзаючу середню за 200 днів, Bitcoin зараз знаходиться на бичачому ринку.

Минулого місяця з’явилися новини про те, що Британська криптовалютна біржа і провайдер ф’ючерсів Crypto Facilities стала свідком збільшення об’ємів торгівлі більш ніж на 500% після придбання крипто-обміну Kraken.

Раніше в березні повідомлялося про те, що CME Group заявляла Business Insider, що обмежена кількість Bitcoin є проблемою для регуляторів.

У березні комісар Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами повідомив, що регулятор США активно працює над затвердженням декількох криптовалютних додатків, в тому числі для ф’ючерсів на біткоін з інституційної торгової платформи Bakkt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *