Sunday , 24 June 2018

Bitcoin і Dash можуть скоро покрити 80% українських торгових терміналів

Ухвалення стане можливим в результаті другого партнерства з Profit Solutions, посередником торгових платежів для України, який охоплює близько 80 відсотків діючих терміналів.

Проект, спрямований на впровадження платежів Bitcoin і Dash в українському секторі роздрібної торгівлі, отримав більше $ 20,000 фінансування.

Поки що неназвана ініціатива, що почалася як пропозиція на платформі Dash Central, тепер містить 255 Dash ($ 21 500) і співпрацює з backend-клієнтами, щоб зробити споживчі платежі можливими.

В оновленні розробники вказали на необхідність альтернативної торговельної схеми в Україні, оскільки існуючі оператори, такі як Bitpay, не найкращим чином підходять для фінансової ситуації торговців.

«Проблема полягає в обмеженій кількості підтримуваних фіатних валют», – пишуть розробники. «Так, у них є долари і євро, але в цьому світі існує набагато більше різних (так званих) місцевих фіатних валют».

Сектор харчування і туристичного бізнесу є першими в черзі на випробування можливої ​​реалізації, з двома мережами ресторанів, згідно із заявою.

Транзакції будуть миттєвими, навіть ті, які не використовують функцію Instant-Send від Dash, завдяки API з місцевої української біржі Forksale, яка в даний час розробляється.

Згідно з оголошенням:

«Це означає, що ресторанна індустрія – це лише верхівка айсберга того, наскільки велика ця інтеграція, і переваги для мережі Dash, зокрема, оскільки в ній буде багато ексклюзивних функцій Dash».

Прогрес йде швидкими темпами, і початковий готовий до використання продукт повинен вийти через три місяці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *