Friday , 22 March 2019

Bitcoin Cash втрачає 13% на тлі загального падіння основних криптовалют

У п’ятницю, 14 грудня, Bitcoin Cash (BCH) зафіксував нові втрати на криптовалютних ринках, оскільки топ-двадцятка активів за ринковою капіталізацією продемонструвала нові мінімуми.

На підставі власного індексу цін Cointelegraph, Coin360 і Coinmarketcap представляли похмуру картину в п’ятницю, коли Bitcoin (BTC) впав на 3,5% за 24 години.

Уникнувши подальшого руху нижче поточного «дна» минулого тижня близько $ 3220, BTC / USD так і не зміг знайти підтримку вище, в даний час вартість криптовалюти становить близько $ 3300, що в цілому становить майже 50% місячні втрати.

Занепокоєння з приводу долі біржового біткоін фонду (ETF), який отримав шанс на схвалення американських регуляторів в лютому, поєднувалося з невизначеністю щодо того, коли ведмежий цикл 2018 року перестане обмежувати перспективи найбільшої криптовалюти для отримання прибутку в короткостроковій перспективі.

Багато хто, як і раніше, твердо вірить в розворот Bitcoin, самим останнім з яких було рейтингове агентство Weiss, яке на цьому тижні заявило, що BTC представляє одну з «кращих можливостей для покупок» року за поточними цінами.

На ринках альткоінів, BCH продовжив те, що стало звичайним явищем для денних трейдерів на цьому тижні, втративши більше по відношенню до долара США, ніж будь-який інший актив в першій двадцятці.

Хешрейт війна з конкурентною фракцією Bitcoin SV (BSV) триває з моменту спірної жорсткої вилки 15 листопада.

З тих пір BSV торгується обернено по відношенню до BTC, виграючи при падінні більшості активів і навпаки.

У п’ятницю BCH був визначений як головний програвший, вперше впавши на 13,3% за день. Тільки $ 125 мільйонів зараз відділяють ринкову капіталізацію BCH і BSV.

Тим часом, ETH не зміг отримати вигоду з майбутніх оновлень в ході хард-форку Constantinople, який принесе в мережу різні технологічні досягнення.

На момент публікації ETH / USD торгується на рівні близько $ 86, найнижчому рівні з травня 2017 року.

Інші великі альткоіни втратили від 1 до 9 відсотків, BSV йде на другому місці після BCH.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *