Monday , 22 April 2019

Bitcoin Cash втрачає 8% незважаючи на майбутній хардфорк

За останні 24 години ціна Bitcoin Cash (BCH) знизилася більш ніж на 8 відсотків, криптовалюта вперше з 11 жовтня переживає круту розпродаж.

Протягом майже двох тижнів BCH утримував сильний імпульс зростання, підтримуваний зростаючим очікуванням до запланованого 15 листопада хардфорку в мережі Bitcoin Cash.

Проте, з 7 листопада Bitcoin Cash зафіксував п’ять свічок продажів на денному графіку цін, знизившись з $ 640 до рівня нижче $ 500 за п’ятиденний період більш ніж на 22%.

Стабільний ринок

Протягом вихідних щоденний об’єм торгів криптовалюти має тенденцію до зниження в наслідок того, що торговельна активність як на загальному ринку обміну криптовалютами, так і на позабіржовому ринку (OTC) поступово знижується.

Проте, об’єм Bitcoin (BTC) як і раніше залишається вище $ 4 млрд., а деякі великі криптовалюти, такі як Ethereum (ETH), зберігають пристойні щоденні об’єми, при цьому ETH становить близько $ 1,5 млрд.

Проте, Bitcoin Cash, який зазнав вражаючий підйом протягом останніх двох тижнів, повністю повернувся зі свого недавнього ралі, викликаного запланованим на 15 листопада хардфорком.

12 листопада Bitfinex, четвертий за величиною обмін криптовалютами на світовому ринку відповідно до Вlockchain Transparency Institute, оголосив про підтримку хардфорка Bitcoin Cash, але заявив, що він не буде виступати ні в одному з двох таборів (Bitcoin SV і Bitcoin Cash) поки вилка буде завершена, і спільнота продемонструє консенсус.

«Bitfinex не виступатиме за будь-яку конкретну вилку або проти неї, а у майнерів є повна прерогатива, щоб передати свою силу хешувания в залежності від обраних ними проектів. На момент написання ми не вважаємо, що існує достатній консенсус щодо визначення чіткого переможця в хардфорку Bitcoin Cash».

Coinbase і інші провідні біржі вже оголосили про підтримку оригінальної дорожньої карти Bitcoin Cash, представленої ABC і bitcoincash.org.

До хардфорка велика кількість інвесторів придбала BCH, тому що в результаті форку власникам BCH пропонували Bitcoin SV у співвідношенні 1: 1 до їх кількості BCH, подібно до того, як власники біткоін отримали BCH у співвідношенні 1: 1 після вилки.

Перевагою інвестування в BCH до вилки є те, що інвестори отримують Bitcoin SV, які потім можуть бути продані на біржах, які його підтримують.

Незважаючи на хардфорк, BCH продовжує падати в ціні, можливо, через посилення конфлікту між двома таборами. Раніше на цьому тижні Крейг Стівен Райт, прихильник Bitcoin SV, кілька разів погрожував як майнерам, так і розробникам в мережі, в разі якщо хардфорк піде шляхом Bitcoin Cash.

Зниження на $ 3 мільярди

За останні 48 годин на криптовалютному ринку відбулося зниження вартості більш ніж на $ 3 мільярди з $ 213 млрд. до $ 210 мільярдів.

Деякі криптовалюти, включаючи Stellar (XLM) і Monero (XMR), продемонстрували позитивні короткострокові коливання цін за останні три дні. Але навіть імпульс двох активів, які залишаються єдиними позитивно впливаючими криптовалютами в рейтингу топ-20, почав зникати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *