Friday , 22 March 2019

Bitcoin Cash планує збільшити розмір блоку

Вчора, основною командою біткоін розробників, Bitcoin ABC, була представлена ​​6-12-місячна дорожня карта Bitcoin cash. У дорожній карті, зокрема, заплановані два хардфорка – методи оновлення, які вимагають, щоб всі запустили оновлення програмного забезпечення – запланованих на травень і листопад 2018 року. Крім того, розробники озвучили «попередні» плани по збільшенню розміру блоку криптовалюти в наступному році.

Bitcoin cash – це криптовалюта, що з’явилася раніше цього літа в результаті дебатів за розміром блоків біткоін.

Ефективно заблоковані тими, хто в співтоваристві розробників виступав проти занадто швидкого руху в бік збільшення розміру блоку (стверджуючи, що це може зашкодити безпеці біткоіна), ряд прихильників більших блоків пішли своїм шляхом і створили власну криптовалюту. Найбільш примітним є те, що bitcoin cash може похвалитися межею параметра розміру блоку в вісім разів більшим, ніж біткоін.

Однак розвиток bitcoin cash не припинився на цьому початковому розколі. Його розробники оголосили про інші плани щодо поліпшення криптовалюти, які додані в нову дорожню карту.

У повідомленні говориться:

«Ми хочемо зробити його більш надійним, більш масштабованим, з низькими комісійними і готовим до швидкого зростання. Він повинен «просто працювати», без ускладнень або проблем. Він повинен бути готовий до глобального впровадження основними користувачами і забезпечити міцну основу, на яку підприємства зможуть покластися ».

Прихильники bitcoin cash вважають, що збільшення розміру блоку є ключем до досягнення цього, оскільки плата буде теоретично зростати повільніше, ніж розмір блоку.

Пізніше в дорожній карті розробники Bitcoin ABC викладають інші можливі функції, такі як відновлення старих правил, які були дезактивовані в коді.

Однак дорожня карта може змінюватися в міру участі з боку спільноти. Bitcoin ABC – це тільки одна з декількох реалізацій програмного забезпечення для bitcoin cash, які повинні узгоджуватися і рухатися вперед до змін.

Група не планує випустити офіційне оголошення до лютого 2018 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *