Wednesday , 27 March 2019

Bitcoin Cash привертає підтримку для екосистеми з боку інфраструктури

Криптовалютні ринки характеризувалися волатильністю в четвер, при цьому індекс більш-менш відновився після ранкового падіння. Однак на цьому тлі ціна Bitcoin Cash досягла значного зростання, що дозволило криптовалюті очолити індекс капіталізації зі значним прибутком.

З моменту створення BCH цифровий актив виріс в геометричній прогресії за кілька коротких місяців, і сьогодні ціна одного BCH становить в середньому $ 1225 за токен. Після минулих вихідних на валютному ринку спостерігався значний сплеск обсягу торгів, який за останні 48 годин кожен день захоплював більше $ 400 млн. Валюта, яка найбільше мінялася місцями з BCH – це BTC, так як вона являє собою приблизно 51% торгів BCH 27 лютого. За ним слідують tether USDT (20.7%), USD (16.2%) і корейський вон (8%).

На Bitcoin Cash ринках спостерігався прибуток з початку ралі 25 лютого, і ціна трохи піднялася, після досягнення мінімуму $ 760 6 лютого. Виходячи з графіка, шлях опору знаходиться на верхньому рівні, і у криптовалюти є шанс повернутися до максимуму в $ 1650, досягнутого 18 лютого.

Книга замовлень вказує на великі продажі в районі $ 1300, але після цього, схоже, піде затишшя. У BCH, ймовірно, будуть піт-стопи в районі позначки $ 1600 і психологічний опір в районі $ 2000. З іншого боку, книги замовлень вказують на міцні основи між $ 1200-1000. Якщо буде пробитий спадний тренд на рівні $ 1000, то велика ймовірність повторного тестування в районі $ 700. На даний момент ринки BCH виглядають так, як ніби вони будуть продовжувати висхідне ралі, а решта цифрових активів відновлюються після втрат минулих вихідних.

Підтримка інфраструктури

Крім того, на цьому тижні Bitcoin Cash привернув підтримку інфраструктури для своєї екосистеми. Ще три компанії оголосили про підтримку Bitcoin Cash. Unocoin запускає свою мульти-криптовалютну біржу, в якій перераховано BCH. Paybis тепер дозволяє купувати BCH з використанням кредитних карт. Інший популярний провайдер гаманців Bread (Bread Wallet) заявив про майбутній запуск мульти-валютного клієнта з повною підтримкою BCH.

На додаток до підтримки гаманця BCH співтовариство тепер має beta Telegram, званий tipmebchbot. Бот дозволяє користувачам Telegram відправляти один одному BCH, але на даний момент програма знаходиться на стадії тестування. «Це програмне забезпечення є дуже експериментальним і може привести до втрати коштів. Автор не несе відповідальності за ваші гроші », – пояснює репозиторій Bot Github.

Поряд з новинами Telegram бота, шанувальники BCH скоро зможуть придбати bitcoin cash за допомогою дебетової або кредитної карти через компанію Paybis. Фірма заявляє, що клієнти зможуть використовувати карти для покупки BCH майже миттєво за допомогою свого партнера Simplex. Згідно Paybis, користувачі зможуть щомісяця купувати $ 20 000 в тиждень і $ 50 000 в місяць.

В цілому, прихильники bitcoin cash оптимістично налаштовані щодо зростання ціни і швидкого розвитку інфраструктури. Крім того, заплановані дві великі конференції, присвячені екосистемі BCH, які відбудуться навесні цього року, організовані Bitcoin Unlimited і фірмою Coingeek. Нарешті, прихильники BCH очікують, що Bitpay скоро імплементує рахунки BCH, які відкриють криптовалюту більшій кількості торговців і сервісів, що приймають криптовалютні платежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *