Sunday , 24 June 2018

Bitcoin Cash стає третьою за величиною криптовалютою в перший день

Bitcoin не зміг розвинути консенсус, необхідний для реалізації технології SegWit2x, яка, хоча і була прийнята ключовими гравцями, все ще не мала загальної згоди.

Це призвело до запуску Bitcoin Cash, який конкурує з технологією SegWit2x. Хоча SegWit2x передбачає, що дані транзакції Bitcoin виходять з блоку та дозволяють таким чином збільшувати кількість транзакцій, за рахунок збільшення їх швидкості, Bitcoin Cash зберігає дані в блоці, але збільшує розмір блоку до 8 Мб.

Створений вчора, Bitcoin Cash досяг ринкової капіталізації понад $7 мільярдів менш ніж за 48 годин свого загального існування. Як результат форку оригінального біткоін ланцюга, він став третьою за величиною цифровою валютою у світі.

Bitcoin поки що далеко попереду з ринковою капіталізацією на суму понад $44 мільярди. На другому місці знаходиться Ethereum із сумою $21 мільярда, а Bitcoin Cash з $7 мільярдами обігнав Ripple з ринковою часткою $6,7 мільярда, зайнявши третє місце.

На піку спекуляцій

Австралійська криптовалютна біржа Blockchain Global, яка тільки-но відновила свою роботу, стверджує, що існує величезний попит на Bitcoin Cash, судячи із позабіржових замовлень. Люди продають свій оригінальний Bitcoin, щоб заробити гроші на тому, що було розцінено як “наступна велика монета”.

Себастьян Куінн-Уотсон, венчурний партнер австралійської біржі, стверджує, що було багато запитань та зацікавленості навколо Bitcoin Cash, оскільки вони нещодавно відновили свій обмін.

“Люди продають свої Bitcoin позиції та купують Bitcoin Cash як пропозицію того, що це нова монета, яка матиме більшу цінність у майбутньому. Це трохи спекулятивний спосіб”.

Враховуючи, що масштабна дискусія з Bitcoin тривала багато років, з погрозами досить серйозного хардфорку, реалізований форк Bitcoin Cash був досить незначним.

Поки що форк не підтримується багатьма майнінг пулами або навіть біржами, оскільки потужність хешу складає близько двох відсотків для конкуруючого ланцюжка.

Однак, оскільки це насправді вилка Bitcoin, то існує спільна історія транзакцій між двома новими валютами, і як такі, власники Bitcoin мають право на рівну суму відокремленої валюти.

Хоча Bitcoin залишився відносно стабільним в умовах величезних змін у цифровій валюті, Куін-Уотсон все ще передбачає, що Bitcoin трохи втратить у ціні, в результаті того, що користувачі шукатимуть нові можливості через хардфорк.

За даними австралійця, падіння не повинне перевищувати 10-15% протягом наступних 36 годин.

Тому користувачі, які володіли Bitcoin перед форком і володіли своїми приватними ключами гаманців, матимуть однакову кількість Bitcoin та Bitcoin Cash – з їх дубльованими балансами, існуючими на кожному Blockchain.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *