Saturday , 20 October 2018

Bitcoin Classic припиняє існування

Bitcoin Classic підтвердив, що він закривається, оскільки розробники стверджують, що Bitcoin Cash (BCH) стане «біткоіном» до травня 2018 року. Саме тому група розробників більше не буде підтримувати альтернативну реалізацію програмного забезпечення.

Через свій блог, реліз-менеджер Bitcoin Classic Том Зандер заявив сьогодні, що, з огляду на призупинення хардфорка Segwit2x на цьому тижні, він вважає, що проблема масштабування біткоіна триватиме і що функціональність bitcoin cash, швидше за все, перевищить Bitcoin.

Том Зандер пояснює:

«Тепер вам вирішувати, якому ланцюгу віддати перевагу. Все залежить від наступного мільярда людей, які почнуть використовувати Bitcoin Cash. Протягом шести місяців я впевнений, що ми просто відкинемо ‘Cash’ і назвемо його Bitcoin».

BCH піднявся в ціні більш ніж на 35 відсотків в очікуванні нового хардфорка, запланованого на 13 листопада, досягнувши найвищого значення майже з моменту свого дебюту.

Почавший існування в 2016 році, Bitcoin Classic ставив за мету збільшити пропускну здатність біткоіна, збільшивши розмір блоку з 1 МБ до 2 МБ, проте він не зміг домогтися успіху серед глобальних користувачів програмного забезпечення криптовалюти. Хоча в якийсь момент більше 2000 нодів Bitcoin Classic становили майже третину мережі, сьогодні менше 1 відсотка користувачів мережі запускають програмне забезпечення.

Тепер, завдяки bitcoin cash, який дозволяє регулювати розміри блоків і значення за замовчуванням 8 МБ, «Classic виконав свою обіцянку», йдеться в повідомленні.

Раніше на цьому тижні команда, яка стояла за спірною пропозицією щодо масштабування Segwit2x, зробила заяву про те, що робота не буде продовжена через відсутність консенсусу навколо хардфорка.

Через це рішення Зандер писав, що ті, хто стоїть за так званою «legacy chain» (його термін для bitcoin blockchain), «швидше за підуть на дно зі своїм кораблем», ніж оновлять програмне забезпечення, щоб йти в ногу із зростанням кількості транзакцій.

Згідно з його словами, Classic припинить операції «протягом декількох днів або тижнів», закликаючи всіх майнерів і ноди, які в даний час підтримують мережу, негайно перейти на альтернативу.

Раніше в цьому році біткоін активував масштабуюче рішення під назвою SegWit, яке збільшує кількість транзакцій без збільшення розміру блоку і відкриває шлях для майбутніх рішень для масштабування поза мережею. Проте, вплив, який це справило на мережу, до сих пір був мінімальним, що призвело до критики програмного забезпечення.

Хоча це пояснюється відсутністю прийняття в галузі, Зандер заявляє, що відмова біткоіна збільшити обмеження розміру блоку просто «підтверджує життєздатність Cash мережі». З цієї точки зору, Зандер приєднується до інших, пророкуючи, що bitcoin cash буде процвітати після скасування Segwit2x.

«Той факт, що Legacy-ланцюг застряг на 1 МБ, і, ймовірно, завжди там буде, підтверджує життєздатність Cash мережі. Тепер тільки ринку вирішувати », – додав Зандер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *