Wednesday , 20 June 2018

Bitcoin.com додав функціональність Bitcoin Cash для всіх версій гаманців

Кілька тижнів тому Bitcoin.com говорив, що вони працювали над інтеграцією Bitcoin Cash (BCH) в усі версії додатків гаманців. І тепер вони оголосили про те, що BCH інтегрований повністю. Всі користувачі, читачі і клієнти можуть легко оцінити функціональність Bitcoin Cash на своїх гаманцях bitcoin.com.

Інтеграція Bitcoin Cash пройшла без проблем. Користувачі можуть миттєво відправляти і отримувати Bitcoin Cash за допомогою гаманця компанії через сумісні операційні системи, які він пропонує. Користувачеві також не доведеться турбуватися про будь-які проблеми або проблеми безпеки, тому що з цим гаманцем кожен зберігає свої особисті ключі.

Дійсно, bitcoin.com, забезпечує повну функціональність BCH по всіх платформах, і це є хороше просування для більш широкого використання цієї нової монети.

Цей анонсований додаток для гаманця доступний для Mac, Windows, Linux, Android і Apple iOS. Крім того, є розширення google chrome для інтерфейсу гаманця компанії. Гаманець зручний для користувача і ідеально підходить для новачків, тільки що приєдналися до користування біткоіном. Генеральний директор Bitcoin.com Роджер Вер представив свої погляди на новий гаманець:

«Я дуже радий нашому новому гаманцю. Інтерфейс простий, і я думаю, що новачки і навіть досвідчені користувачі біткоіна оцінять простоту ».

Щоб негайно почати використовувати цей гаманець, необхідно перейти на сторінку завантаження і вибрати свою операційну систему. Це просто і безболісно. Після завантаження просто переконайтеся, що у вас є ручка і папір для запису коду. Після того, як у вас є код, що зберігається в безпечному місці, ви можете почати транзакцію в реальній цифровій валюті peer-2-peer.

Щоб створити bitcoin cash гаманець, просто натисніть «створити персональний гаманець», а потім виберіть кнопку «bitcoin cash». Тепер ви можете використовувати bitcoin cash в гаманці bitcoin.com на будь-якій операційній системі / версії, яку ви використовуєте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *