Sunday , 26 May 2019

Bitcoin.com забезпечує 1% глобального hashrate

bitcoin_blue

6 жовтня майнінг пул Bitcoin.com офіційно видобув свій 10-блок забезпечивши тим самим майже 1% світового hashrate. Його засновник Роджер Вер зазначив, що Bitcoin.com виділяє своїм майнерам майже на 6%  більше, ніж інші великі пули.

Поява майнінгу Bitcoin.com і його 1% глобального hashrate мають більше значення, ніж інші можуть собі уявити, беручи до уваги їхню позицію в обговоренні розміру блоку Bitcoin.

Важливість висхідних hahsrate Bitcoin.com

Bitcoin Unlimited, проект призначений для hard fork мережі Bitcoin з метою забезпечення масштабованості, дозволяє майнерам і операторам вузлів визначати свої власні межі розміру блоків. Майнінг Bitcoin.com є однією з небагатьох груп, що підтримують цей проект, призначений для масштабування мережі Bitcon.

Таким чином, майнери можуть вибрати для роботи блоки розміром 2 Мб або ,навіть 3 Мб чи 4 Мб, щоб перевірити їх вплив на мережу Bitcoin і екосистеми з точки зору швидкості, безпеки і масштабованості.

Майнінг Bitcoin.com і решта його майнерів підтримують Bitcoin Unlimited і використання hard fork для масштабування мережі Bitcoin. Таким чином, збільшення hashpower і впливу майнінг пулу дуже важливі з огляду на їх протилежні переконання з командою розробників Bitcoin Core.

Одним із суперечливих проектів є Segreated Witness, який замінює підписи утримувані всередині блоку, щоб оптимізувати розмір блоку Bitcoin і розмістити в ньому більше транзакцій.

Позиції Bitcoin.com щодо існуючих масштабованих технологій

У теорії, майнінг Bitcoin.com є альтернативним рішенням для технології масштабування Bitcoin Core, особливо для майнерів і користувачів, які вважають негайну зміну до мережі Bitcoin необхідною, з метою залучення якомога більшої кількості користувачів, інвесторів і стартапів в промисловість.

Проте, сам Роджер Вер і співтовариство Bitcoin.com відкриті для обговорень, і готові до дискусії з приводу активації Segwit на конференції Scaling Bitcoin у Мілані. У відповідь на питання: “Чи будете ви (Роджер Вер) намагатись запобігти активації Segwit?”, Роджер заявив, що ще не вирішив, але готовий обговорити це питання у Мілані.

Незалежно від майнінгу Bitcoin.com і позиції Вера щодо дискусії, hashrate Bitcoin.com в розмірі 1% є істотним короткостроковим збільшенням з 1 жовтня, коли hashrate майнінг пулу становив менше 0,5% світового hashrate.

One comment

  1. I was really confused, and this answered all my qusosient.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *