Wednesday , 19 September 2018

Bitcoin, Ethereum дали невелике зростання цін, не дивлячись на низький обсяг торгів

Крипто-ринки почали тиждень на позитивній ноті, при цьому більшість криптовалют топового рівня досягли незначних успіхів. Ціна біткоїну і ефірума виросли на 2%, з продовженням тренда вихідних на новий тиждень, що дозволило досягти вартості всіх криптовалют 130 мільярдів доларів.

Торги сьогоднішнього дня характеризувалися надзвичайно низьким об’ємом. Як повідомляло CCN, обсяг торгівлі криптовалют незабаром повинен перевищити обсяг акцій Apple, як найбільш ліквідних акцій. Apple в даний час в середньому оцінюється в 4 млрд доларів в щоденному обсязі торгів, в той час як криптовалюти мають 30-денний ковзний середній показник в 3 млрд доларів.

Однак за останні 24 години загальний обсяг торгів за всіма криптовалютами становить всього 2,25 млрд. дол. США – приблизно на 750 млн. дол. США нижче середнього. Примітно, що жоден оборот окремої криптовалюти не перевищував 1 млрд доларів.

Ціна біткоїну оцінюється в $ 3800.

Ціна біткоїну витратила останню половину минулого тижня на спробу встановити підтримку на рівні $ 3800, але на початку ранку понеділка вона торгувалася за все за $ 3,682. Однак приблизно о 2:00 UTC ціна біткоїнів зросла майже на 100 дол. США до 3,775 дол. США, в результаті досягла 3,799 дол. США до того, як знизилася до нинішньої вартості в 3,764 дол. США. Після 2% -ного зростання днем, біткоїн тепер має ринкову капіталізацію в $ 62,4 млрд.

Аналітики не згодні з тим, якою траєкторією біткойн піде в найближчому майбутньому, але одним бичачим індикатором довгострокового потенціалу біткойнов є рішення Малайзії легалізувати використання цифрової валюти всередині країни. Як пояснив CCN, це потенційно може залучити мільйони нових користувачів до економіки біткойнов.

Тенденції цін Ethereum до $ 290

Як і у біткоїну, ціна ефірума принесла незначний плюс за день, привівши його на кілька доларів ближче до психологічно важливого порогу в 300 доларів. Однак, перш ніж він зможе дістатися до 300 доларів США, він повинен подолати поріг в 290 доларів США.

Ціни Altcoin-ів стабільні

Ринок альткойнов увійшов в новий тиждень на відносно стабільній основі, і тільки одна криптовалюта в топ-10 зробила двозначний ціновий рух.

Ціна Bitcoin Cash відбилася на bitcoin і ефіруме, збільшившись на 2% до 429 доларів. Ripple, litecoin, NEM і Monero збільшилися приблизно на 1,5%, а IOTA – на 4%.

Dash і NEO показали найбільші цінові рухи. Дотримуючись швидкому зростанню минулого тижня, ціна Dash знизилася приблизно на 4%, зробивши її єдиною з 25-ти криптовалютою, які втратили стабільну тенденцію зростання.

З іншого боку, ціна NEO зросла майже на 11%. Це дало NEO кращу продуктивність серед 50 кращих криптовалют і дозволило їй піднятися на 10-е місце в рейтингах ринкової капіталізації із загальною оцінкою близько 1,1 мільярда доларів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *