Monday , 22 April 2019

Bitcoin, Ethereum, Ripple: анализ цены за март 2019

Останні новини по криптовалютам різняться своїм настроєм. Так, під час зустрічі з президентом Аргентини американський венчурний інвестор Тім Дрейпер розповів про потенціал блокчейна і криптовалют. Він також закликав президента легалізувати біткоїни, щоб допомогти країні вийти з економічної кризи. Пізніше, під час інтерв’ю, Дрейпер сказав, що він очікує, що біткоїни досягне 250 000 доларів до 2022 і 2023 років. Якщо криптовалюти стануть легкими у використанні, він очікує, що люди відмовляться від фіату і виберуть біткоїни.

Але поки компаніям складно використовувати криптовалюти як спосіб оплати. За останніх новин, Twitch, що належить Amazon, відмовився приймати в оплату криптовалюти. У компанії не вказали будь-якої конкретної причини для прийняття рішення.

Популярний стейблкоін Tether недавно змінив своє колишнє твердження про те, що кожен токен в зверненні «забезпечений на 100 відсотків» фіатною валютою. Тепер в ньому йдеться про те, що кожен токен підкріплений «традиційною валютою і еквівалентами грошових коштів і час від часу може включати в себе інші активи і дебіторську заборгованість за кредитами, наданими Tether третім сторонам, які можуть включати афілійовані особи». Це підняло червоний прапор для холдеров монети, так як Tether не дав провести у себе сторонній аудит.

BTC / USD

Останні кілька днів біткоїн (BTC) торгується близько до 4000 доларів. Цей малий діапазон торгівлі навряд чи триватиме довго. Ми очікуємо, що протягом наступних кількох днів відбудеться масштабний рух.

Якщо діапазон розшириться в бік підвищення, пара BTC / USD може вирости до $ 4255. Це основний рівень опору, вище якого пара завершить фігуру подвійного дна з мінімальною цільовою метою $ 5 273,91.

Однак, якщо діапазон розшириться в бік зниження, цифрова валюта може впасти до 50-денного SMA. Якщо ця підтримка також поступиться руху, наступна підтримка буде на рівні $ 3355.

20-денна EMA вирівнюється, а RSI знаходиться трохи вище центру, що вказує на консолідацію в найближчій перспективі. Трейдери можуть зберегти стоп-лосс на довгих позиціях на рівні 3550 доларів. Оскільки бикам не вдалося подолати психологічний бар’єр в 4000 доларів, ми будемо підтягувати стопи в найближчі дні.

ETH / USD

Ethereum (ETH) зламав 20-денну EMA і лінію висхідного тренда. Його наступна підтримка знаходиться на 50-денний SMA, нижче якої ймовірно падіння до $ 125,88. Якщо ця підтримка також зламається, цифрова валюта втратить імпульс. Таким чином, трейдери можуть зберегти стоп-лосс на що залишилися довгих позиціях на рівні $ 125.

Всупереч нашим очікуванням, якщо ціна знайде підтримку на 50-денний SMA і розгорнеться в зворотному напрямку, вона знову спробує вирватися з $ 144,78. У разі успіху пара ETH / USD може вирости до $ 167,32.

Однак 20-денна EMA впала, і RSI також опустився нижче 50, що вказує на консолідацію.

XRP / USD

Ripple (XRP) пробив лінію висхідного тренда і відійшов від ковзних середніх. Це показує, що ведмеді виграли. Прорив нижче 0,30 долара може перетягнути ціну до 0,29 долара, а нижче – до 0,27795 долара. Це критична підтримка, яка проводиться з грудня минулого року. Подолання цього рівня може призвести до повторного тестування річного мінімуму.

 

Якщо пара XRP / USD відскочить від поточних рівнів або від однієї з підтримок на низхідній лінії, вона знову спробує піднятися вище верхнього рівня опору $ 0,33108. Ми очікуємо сильного руху, якщо ціна втримається вище лінії опору спадного каналу. На даний момент трейдери можуть утримувати стоп-лосс на довгих позиціях нижче $ 0,27795.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *