Sunday , 26 May 2019

Фонд Bitcoin вибрав південноафриканського інвестора на посаду нового директора

на сайт_02

Найстаріша організація торгівлі Bitcoin голосувала на тему вибору нового виконавчого директора.

Через тижні після того, як іде у відставку виконавчий директор Брюс Фентон, повідомивши комісію, що його термін наближаєся до закінчення (чутки припустили, що він пішов у відставку), Фонд Bitcoin запропонував пост Ллью Клеесену.

Невідомий в Bitcoin і широкому blockchain співтоваристві, Клеесен є венчурним капіталістом з Кейптауна в Південній Африці і керуючим партнером Newtown Partners, у якого, перш за все, є фонд в онлайнової і мобільної інфраструктури. При цьому Фентон залишиться членом правління Фонду Bitcoin.

Голосування за повідомленнями відбулося 14-го червня. Але член правління і Цивільний генеральний директор Вінні Лінг не голосували внаслідок “довгих ділових відносин” з Клеесеном.

Призначення випливає з новин, за якими Фонд Bitcoin отримав нове фінансування, через місяці після продовження роботи з низькими резервами.

Хоча це був майже повністю зайнятий штат з 10 осіб, Фонд Bitcoin втратив всіх своїх оплачених співробітників протягом 2014. У 2015 організація реорганізувала, як, перш за все, волонтерська організація, сфокусована більше на розробці програмного забезпечення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *