Sunday , 26 May 2019

Стартап грошових переводів Freemit Bitcoin закривається через недофінансування

с сайта_01

Стартап грошових переводів Freemit офіційно закриває двері після двох років спроби організування послуги з переказу грошей.

Виконавчий директор Джон Бріггз, колишній редактор TechCrunch, повідомляє, що рішення про закриття операції було прийнято після «найнебезпечнішого урагану» – відсутності відповідного продукту, який можна було показати інвесторам і, як наслідок, неможливість залучення коштів.

Хоча Бріггз сказав, що не розчарований технологією, яка вийшла в результаті досвіду, він попередив, що вважає, що відмова підприємців Bitcoin від контролю технології, дає повноваження споживачам великих банків.

Бріггз сказав:

«Вам не слід починати компанію Bitcoin саме зараз. Це віконце між тим, коли банки почнуть все захоплювати, і коли хлопці з новими повноваженнями зможуть сприяти».

Заснований в грудні 2014 року, Freemit спочатку був розроблений як оптимізований обмінник, але після підняття бюджету до $ 150.000, стартап був переведений на платежі peer-to-peer.

Як говорить Бріггз, Freemit складався з 10 працівників і пройшов через дві команди розробників в особі більш 8.000 бета-юзерів, і все-таки не був готовий поставляти функціонуючу технологію.

Бріггз удався в подробиці про складнощі, з якими зіткнулися в компанії, в блозі, опублікованому раніше.

Bitcoin проти банків

У серії статей, опублікованих за минулі кілька місяців, Бріггз зосередився на описі того, як підприємці Bitcoin довіряють контроль за технологіями майбутнього звичайної інтуїції.

За словами Бріггса, банки і фінансові інститути роблять більший прогрес, ніж Bitcoin через «відсутність осудної і зрозумілої розповіді».

Також Бріггз повідомляє, що планує продовжувати співпрацювати з TechCrunch, але не будує якихось конкретних планів на майбутнє. Поки він розповідає, як він не покінчив зі своїм бажанням допомагати випускати технології Bitcoin, він все ж виривається запускати нову компанію.

Бріггз пояснює:

«Те, що точно відбудеться – їх з’їдять живцем. Дрібні пішаки сходять зі шляху ледь його почавши, в той час як великі гравці будуть пристосовуватися »

One comment

  1. Андрей

    Да уж. Вообще, вся эта движуха с криптовалютами начинает очень сильно попахивать.
    Недавно статью прочитал http://sword-v.ru/interaktivnyj_lohotron ,начал поглядывать, что да как. Жуть!!!
    Криптовалют развелось, как грязи. И новые растут как грибы! Судя по всему, включился эффект тиражирования.
    Походу, намечается грандиозное кидалово. Будьте бдительны, господа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *