Monday , 24 June 2019

Bitfinex запускає новий токен

Великий криіптовалютний обмін Bitfinex представив свій токен утиліти обміну UNUS SED LEO в прес-релізі 17 травня.

Токен буде придатний для різних біржових операцій і почне торговатся на Bitfinex 20 травня проти пар tether (USDT), біткоін (BTC), ether (ETH), доларів США і EOS.

Офіційний робочий документ для проекту, опублікований 10 травня, описує LEO як «службовий токен в основі екосистеми iFinex». IFinex є материнською компанією Bitfinex. iFinex заявляє, що він забезпечує більш сильну і більш незалежну інфраструктуру після переходу з Amazon Web Services в центр обробки даних власного дизайну.

Раніше Bitfinex залучив 1 мільярд tether (USDT) в доларах США, bitcoin і tether для токена під час первинної пропозиції про обмін.

Як повідомлялося раніше, Верховний суд Нью-Йорка нещодавно дозволив Bitfinex і пов’язаному з ним проекту стейблкоіна Tether продовжувати бізнес під час розгляду справи, порушеної проти нього Генеральним прокурором Нью-Йорка (NYAG).

Спочатку NYAG стверджувало, що Bitfinex втратив $ 850 мільйонів і згодом використав кошти Tether для таємного покриття збитків. Bitfinex відповів на звинувачення, заявивши, що претензії NYAG були неточними. Обмін сказав, що буде протистояти цим заявам в суді:

«І будьте впевнені, що ми будемо енергійно заперечувати помилкові твердження, зроблені канцелярією генерального прокурора Нью-Йорка при їх подачі … Зокрема, ми хочемо запевнити вас в тому, що твердження про те, що ми «втратили» $ 850 мільйонів, є абсолютно помилковим».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *