Sunday , 22 July 2018

Bitfinex запускає нову торгову платформу для токенів на основі ethereum

Цифрова валютна біржа Bitfinex оголосила, що вона запустить нову торговельну платформу з назвою Dubbed Ethfinex для токенів на основі ethereum. Служба покликана функціонувати як децентралізований обмін токенами за стандартом ERC20.

За даними Bitcoinity, Bitfinex, заснована в 2012 році є одним з найбільших в світі біткоін-обмінів за обсягом, охопивши понад 20 відсотків біржового обсягу торгів на минулому тижні.

У своїй заяві Bitfinex згадав минулорічний хак, в якому втратив $ 60 мільйонів, а також токени, які він випустив після цього інциденту, щоб відшкодувати втрати користувачів – як рушійні чинники для його поштовху до переосмислення того, як може бути структурований криптовалютний обмін. Випуск токена, стверджує Bitfinex, «виявився потужним уроком як децентралізації обміну».

На додаток Bitfinex заявив, що виступаючи в якості торгової платформи, Ethfinex також буде інформаційним центром для проектів, пов’язаних з ethereum і токенами.

Як пишеться в блозі:

«Ethfinex виросла з Bitfinex і несе з собою бачення орієнтованої на клієнтів і високоліквідної біржі цифрових активів. Ethfinex буде являти собою гібридний інформаційний хаб для розробників, трейдерів і криптовалютних ентузіастів, покликаний стати місцем для дискусій, розробок і трейдингу в екосистемі Ethereum».

У обміну буде свій власний токен Nectar (або NEC), який буде поширюватися серед маркет-мейкерів в якості свого роду бонусних балів за лояльність. Надалі ці маркери можна буде щомісяця обміняти на частину прибутку біржі від торгових комісій.

Цей токен також буде використовуватися для консультування за рішеннями в галузі управління, а власники, згідно з робочим документом Ethfinex, з часом зможуть обирати членів консультативної ради, якщо вони володіють 5 і більше відсотками від загальної кількості токенів NEC.

Торгівля токенами NEC буде обмежена для тих, хто вирішить зареєструватися в ініціативі лояльності маркет-мейкера. Жителі США, згідно з робочим документом, не зможуть приєднатися до цієї програми або проводити торги NEC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *