Sunday , 26 May 2019

Bitfinex запускає «Chain Split Token»

Криптовалютний обмін Bitfinex випустив дві пари торгових ф’ючерсів у відповідь на майбутній Bitcoin хардфорк SegWit2x.

Гонконгська біржа Bitfinex опублікувала інформацію про хардфорк Segwit2x, який відбудеться приблизно через місяць. Згідно Bitfinex, нові умови обміну поширюються на всіх користувачів і вони будуть «регулювати» використання користувачами токенів, отриманих в результаті розколу мережі (спліт-токенів). Зазначені терміни також можуть бути змінені в будь-який час Bitfinex і «без попереднього повідомлення».

По суті, Bitfinex представляє спліт-токени, з метою надання доказів володіння користувачам після реалізації «події поділу ланцюгів». Згідно Bitfinex, подія поділу під час хардфорка Segwit2x тягне за собою:

«« Chain Split Event »означає вилку в діючому блокчейні Bitcoin, в результаті якої створюється життєздатний і альтернативний блокчейн, який може використовуватися виключно на основі консенсусного протоколу Segwit2x».

Bitfinex також запускає спекулятивний ринок, тому трейдери можуть робити ставку на результат Segwit2x і отриману мережу. Обмін заявив про створення нової пари CST, тому трейдери можуть спекулювати на майбутньому форку, і CST будуть торговатся з BTC і USD. Спочатку ринки не матимуть жодних можливостей впливу, але якщо буде достатньо ліквідності, Bitfinex розглядає можливість переоцінки ринку.

Спліт-токен «BTX»

Згідно з повідомленнями Bitfinex, імена токенів будуть позначені наступним чином: «BT1», який являє собою існуючий блокчейн біткоін, і «BT2», що представляє собою протокол Segwit2x до реалізації хардфорка. «BTX» буде визначатися як спліт-токен ланцюжка (CST) після реалізації хардфорка.

Bitfinex далі пояснює кожен план розрахунку контрактів для поточних холдингів користувачів і наступні розрахунки CST, які будуть виникати після поділу ланцюжка.

«У разі BT1, блокчейн повинен визначатися консенсус-правилами, що використовуються у чинному Blockchain, в даний час позначеному BTC», – пояснює Гонконгський обмін. «У разі BT2, Segwit2x вважається діючим лише тоді, коли блокчейн несумісний з чинним Blockchain – будь-які розрахунки BT2 повинні бути в B2X».

«У малоймовірному випадку, коли існує тільки один блокчейн, і він сумісний з консенсус-правилами як чинного блокчейна, так і Segwit2x, тоді може бути зроблено визначення в єдиному і абсолютному розсуді Bitfinex щодо того, чи є цей блокчейн більш сумісним з консенсус-правилами діючого блокчейна або з Segwit2x, чинним 5 жовтня 2017 року ».

Крім того, Bitfinex пояснює, що вони не візьмуть на себе «відповідальність і зобов’язання» за втрати, пов’язані з CST, цифровими токенами або B2X. Крім того, після хардфорка і наступних розрахунків, Bitfinex «може включити в список B2X чи ні».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *