Sunday , 26 May 2019

Уряд США повернув вкрадені біткоіни з Bitfinex на суму в 65 мільйонів доларів

Обмінник криптовалют Bitfinex анонсував, що 27.66270285 BTC – частина вкрадених коштів від злому 2016 року, була успішно повернута правоохоронними органами уряду США.

Про злом

Після злому Bitfinex почав розслідування за допомогою міжнародних правоохоронних органів, щоб відстежити 119 756 BTC, які зникли з володінь біржі. Відповідно до стратегії відновлення, викладеної після інциденту, Bitfinex узагальнив збитки по кожному рахунку і зарахував токени з прив’язкою до долара США, що отримали назву BFX, в сумі, еквівалентній сумі збитків, понесених кожним клієнтом. Згодом Bitfinex надав своїм клієнтам можливість викупити їх токени за готівку або обміняти їх BFX на акції iFinex Inc., компанії, яка володіє і управляє Bitfinex.

Всі маркери BFX були знищені в ході цього процесу, і акціонери отримали токен відновлення (RRT), який представляв їх втрачену суму в акціях iFinex. Bitfinex в листопаді був повідомлений урядом США про отримані кошти, тепер конвертує 27,7 BTC в долари США і розподіляє їх серед власників RRT.

У своїй офіційній заяві фінансовий директор Bitfinex Джанкарло Девасіні висловив подяку уряду США за роботу. Він додав:

Ми будемо продовжувати сприяти правоохоронним органам у їх роботі, а також ще раз направляємо відкрите запрошення хакерам або будь-кому, у кого є інформація, що має відношення до злому, встановити контакт будь-яким зручним і безпечним для вас шляхом, щоб остаточно взаємовигідно вирішити ситуацію.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *