Sunday , 22 July 2018

Bitfury подає заявку для патенту на дизайн електроніки

Як стало відомо, з заявки «Layouts of transmission gates and related systems and techniques» 27 липня, опублікованої Управлінням по патентам і товарним знакам США, блокчейн стартап Bitfury планує отримати патент, пов’язаний з дизайном електроніки. Технічний директор Bitfury Валерій Небесний вказаний як єдиний винахідник.

Сам патент орієнтований на шлюзи передачі, також відомі як аналогові комутатори, які дозволяють електронним сигналам проходити через певну точку при активації. Відповідно до тексту додаток охоплює як дизайн макета, так і методологію його створення.

У заявці робиться єдине посилання на майнінг біткоінів при описі можливих застосувань для патенту. Bitfury є одним з розробників чіпів на базі біткоін в світі, і згідно з наявними мережевим даними за останні 24 години ними видобуто близько 6% транзакційних блоків.

У повідомленні говориться:

«У деяких варіантах реалізації багаторозрядний шлюз передачі, описаний тут, може бути інтегрований в будь-який зручний пристрій такий, як мікропроцесор, рідкокристалічну (LCD) панель дисплея, світлодіодну (LED) панель дисплея, телевізор, мобільний електронний пристрій (наприклад, портативний комп’ютер, планшет, смартфон, мобільний телефон, смарт-годинник і т. д.), комп’ютер (наприклад, серверний комп’ютер, настільний комп’ютер і т. д.), пристрій для майнінгу біткоінів і т. д ».

Згідно з опублікованими записами, цей додаток до патенту, слідує за отриманим патентом Bitfury в грудні. На сьогоднішній день Bitfury отримала вже чотири патенти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *