Sunday , 26 May 2019

Bitfury просуває Lightning Network

Компанія Bitfury заявила про майбутню співпрацю з американським стартапом по обробці платежів HadePay, з метою надання можливості своїм торговцям приймати транзакції Lightning Network (LN). Ця новина була опублікована в блозі Bitfury 14 березня.

HadePay впровадив API Lightning Peach від Bitfury, щоб спростити LN-платежі, які значно швидше і дешевше, ніж звичайні біткоін-транзакції.

Стартап працював з командою Lightning Peach компанії Bitfury, спеціалізованою групою інженерів, що фокусуються на просуванні Lightning Network.

Як платіжний шлюз, HadePay вже дозволяє клієнтам приймати криптовалюти і фіат, а також платежі через різні сервіси, такі як PayPal і Square.

«Широка мережа HadePay тепер зможе приймати біткоіни, знаючи, що транзакція пройде миттєво», – прокоментував глава Lightning Peach Павло Приходько в своєму блозі, додавши:

«Мережа Lightning – це важливий інструмент для ефективних криптовалютних платежів, і ми дуже раді, що наблизили її до світового прийняття».

У січні Bitfury представила таку ж функцію своєму першому біржовому партнеру, польському BTCBIT. Очікується, що в 2019 році технологія стане більш популярною, в основному через тривалий експеримент по ретрансляції транзакцій з Lightning Torch.

Пересуваючись між учасниками мережі, Torch вже пізнав на собі власність таких фігур, як генеральний директор Twitter Джек Дорсі, який згодом обіцяв здійснити платежі LN і на Twitter, і на платформі платежів Square.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *