Sunday , 22 July 2018

Bitfury Group запускає відкритий фреймворк для розробки блокчейнів

Bitfury, що займає позицію другого за величиною майнінг пулу на ринку протягом тривалого часу, випустила своє перше Blockchain програмне забезпечення для корпоративного бізнесу для комерційних компаній.

З початку 2016 року Bitfury і її команда розробників зосередили свою увагу на тестуванні, розробці та впровадженні інноваційних рішень на базі Blockchain. Протягом останніх декількох років Bitfury бере участь у розвитку Bitcoin і Blockchain, розробляючи програми, пов’язані з Bitcoin і двошаровими рішеннями, включаючи Lightning Network.

Наприклад, у вересні Bitfury оголосила, що перевірила рішення свого алгоритму для маршрутизації платежів в мережі Lightning Network (Flare) з французьким запуском ACINQ. У той час генеральний директор ACINQ Марі Падіу описав спільні зусилля компанії з Bitfury, як перший багатообіцяючий крок в розробці масштабуючої структури для Lightning.

Участь Bitfury в розробці інноваційних рішень, включаючи Flare, матиме вирішальне значення на наступних етапах розвитку біткоіна, особливо після Segregated Witness (SegWit). Оскільки розгортання SegWit активує інфраструктуру для двошарових рішень, таких як Lightning, фреймворки, включаючи Flare, будуть використовуватися стартапами, торговими платформами і постачальниками послуг.

Розвиток Blockchain

Поза рамками біткоіна Bitfury також активно фокусується на розробці платформи Blockchain, яка може використовуватися великими комерційними компаніями та організаціями.

17 липня Bitfury офіційно оголосила про запуск власного відкритого фреймворка для розробки блокчейнів Exonum, який дозволить компаніям і урядовим організаціям втілювати в життя безпечні блокчейн-рішення.

Команда розробників Bitfury і генеральний директор компанії Валерій Вавілов підкреслили, що Exonum є рішенням для побудови автентичного і функціонального блокчейна, гарантуючи захищеність, прозорість і контрольованість. Що ще більш важливо, Bitfury зосередився на гнучкості, що дозволяє користувачам, компаніям і урядам створювати системи Blockchain, які можуть автоматизувати і оптимізувати існуючі операції.

Вавілов заявив:

«Ми витратили майже два роки на створення нашої платформи Exonum Blockchain, глибоко аналізуючи і моделюючи різні концепції Blockchain. Exonum є прямим результатом великих досліджень і тестувань нашою елітною командою кращих в своєму класі математиків, вчених, розробників і аналітиків, об’єднаних для створення цієї неповторної платформи».

На даний момент смарт-контракти на основі Exonum можуть обробляти 3000 транзакцій в секунду з часом очищення в 2,5 секунди. У порівнянні з Bitcoin і іншими публічними мережами Blockchain швидкість клірингу та розрахунку Exonum значно вище.

Починаючи з цього тижня, Bitfury прагне співпрацювати з великими корпораціями і організаціями, щоб продемонструвати потенціал Exonum і збільшити прийняття смарт-контрактів на основі Blockchain.

Також стало відомо, що 20 липня в Києві The Bitfury Group проведе відкриту зустріч з технічними фахівцями і розробниками рішень на базі блокчейна. Захід приурочено до виходу Exonum.

На зустрічі будуть розглянуті технічні особливості платформи і продемонстровані різні варіанти її практичного використання, включаючи створення криптовалюти. Також на заході будуть обговорюватися найбільш цікаві області застосування платформи Exonum і готові рішення на основі даної технології.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *