Monday , 24 June 2019

BitGo надає свої гаманці і кастодіальні послуги для платформи LGO Markets

Відповідно до прес-релізу, опублікованого у вівторок, 9 квітня, блокчейн компанія і провайдер гаманців BitGo надала нещодавно запущеній платформі для торгівлі цифровими активами LGO Markets свої гаманці і кастодіальні послуги.

LGO Markets, орієнтована на інституційних інвесторів, буде пропонувати послуги BitGo для хедж-фондів, сімейних офісів і керуючих активами, які працюють з BitGo.

Крім того, клієнти LGO Markets зможуть зберігати свої цифрові активи в BitGo Trust Company, регульованій Відділом банківської справи в штаті Південна Дакота США.

Згідно з оголошенням, BitGo також буде підтримувати власну біржу LGO Exchange (LGO) на основі Ethereum (ETH), вартість якого зросла на 18 відсотків в останні години, повідомляє CoinMarketCap.

Майк Белше, генеральний директор BitGo, вважає, що нове партнерство сприятиме створенню більш децентралізованого ринку, де біржі не виступають в якості своїх власних зберігачів. Більш того, він вважає, що рішення дозволить інвесторам торгувати більш безпечно.

Відповідно до нового звіту щотижневого криптовалютного агентства Diar, торгівля інституційними інвестиційними продуктами Bitcoin (BTC) зростає четвертий місяць поспіль.

Ці результати збігаються з більш раннім документом фонду управління цифровими активами Grayscale Investments, який показує, що інституційні інвестори забезпечують близько 66% припливу капіталу в криптоіндустрію.

З інших новин в сфері зберігання, в кінці березня французький виробник апаратних гаманців Ledger уклав партнерську угоду з гонконгською трастовою компанією Legacy Trust, щоб запропонувати послуги зі зберігання криптовалюти своїм інституціональним клієнтам. Нова пропозиція буде заснована на Ledger Vault.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *