Thursday , 21 February 2019

Bithumb блокує торгівлю в 11 країнах

Bithumb, південнокорейська криптовалютна біржа, оголосила в неділю, що її внутрішні правила були переглянуті з метою запобігання діяльності по відмиванню грошей з використанням їх системи, повідомляють місцеві ЗМІ. Згідно Business Korea:

«З огляду на зростаючу стурбованість з приводу відмивання грошей за допомогою криптовалютної торгівлі, Bithumb, найбільша в Південній Кореї криптовалютна біржа, заборонить торгівлю цифровими активами з інвесторами в Північній Кореї, Ірані, Іраку та в восьми інших країнах, які розглядаються як юрисдикції високого ризику зі списку «Не співпрацюючі країни і території (NCCT)»».

На момент написання цієї статті 24-годинний обсяг торгів Bithumb обігнав Upbit, склавши близько $ 250,41 мільйона. За даними Coinmarketcap, загальний обсяг торгів Upbit за той же період складає близько $ 235,1 млн.

Щоб запобігти припливу коштів, пов’язаних з «міжнародним тероризмом і злочинністю», користувачі з країн NCCT «блокуються», – пише Bithumb, додавши, що нові члени з цих країн не будуть прийняті, а існуючі члени будуть заблоковані з 21-го червня.

Bithumb заявляє, що забезпечення дотримання цих суворих правил сприятиме прозорому криптовалютному ринку і захисту інвесторів. «Ми будемо співпрацювати з урядом» і слідуємо заходам саморегулювання, заснованим на політиці, введеній Korean Blockchain Association, підкреслила біржа. Korean Blockchain Association очолює саморегулювання серед криптообмінів в країні. Переглянуті внутрішні правила Bithumb відображають «рекомендації уряду та рекомендації Korean Blockchain Association», – уточнила Korea Economic Daily.

Блокування 11 країн

Міжурядова цільова група з фінансових заходів (FATF) є міжурядовою організацією з ініціативи G7 в питаннях розробки політики боротьби з відмиванням грошей.

NCCT – це країни, які FATF «визнала, як регіони, які прийняли недостатніх заходів по боротьбі з відмиванням грошей, фінансуванням тероризму та іншими загрозами міжнародній фінансовій системі, включаючи Північну Корею, Іран, Ірак і Шрі-Ланку», – йдеться в Business Korea.

До числа цих країн також відносяться Боснія і Герцеговина, Ефіопія, Сирія, Тринідад і Тобаго, Туніс, Вануату та Ємен.

З 27 травня Bithumb не приймає нових користувачів з 11 країн-учасниць NCCT. Клієнти біржі, які є резидентами «не співпрацюючих країн» повинні вивести всі кошти і піти з біржі до 21 червня.

Bithumb є найбільшою в Південній Кореї і п’ятою за величиною в світі криптобіржею з оборотом більш ніж $400 млн в токенах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *