Sunday , 26 May 2019

Bithumb обіцяє відшкодувати збитки після злому

Найбільша в Південній Кореї криптовалютна біржа Bithumb докладає всіх зусиль для того, щоб захистити кошти користувачів після великомасштабного злому.

Початкові звіти агентства Yonhap вказують на те, що під час кібератаки 19 червня були викрадені криптовалюти на суму понад $ 30 мільйонів.

Гарячий гаманець був зламаний в нічний час, а вкрадені криптовалюти включали в себе Ripple. Як тільки обмін дізнався про атаку, він заморозив послуги по депозитах і зняття коштів. Bithumb вже запевнив, що клієнти, які постраждали від злому, отримають компенсацію за свої втрати.

У четвер Bithumb заявив, що може знизити фінансовий збиток, що виник в результаті злому. В оновленні на своєму веб-сайті фірма заявила, що, хоча вона повідомила про втрати, еквівалентні $ 31,5 млн. Korea Internet & Security Agency (KISA), в кінцевому підсумку вона зможе знизити цю цифру.

Біржа заявила:

«Ми оголосили про збитки 35 мільярдів корейських вон … Bithumb скорочує цю суму за рахунок триваючого відшкодування збитків, очікується, що майбутні показники будуть ще нижче».

Обмін пояснив, що він працює з іншими криптовалютними біржами, щоб запобігти подальшим втратам і відшкодувати кошти.

Далі додавши, що обмін тримає кошти компанії і клієнтів окремо, в оновленні йдеться: «Компанія вважає, що ви можете безпечно використовувати Bithumb». Компанія переконала клієнтів в тому, що активи, що залишилися були перенесені в холодні гаманці в якості міри безпеки.

Новини про злом були оприлюднені в середу після того, як Bithumb підтвердив, що зловмисники змогли отримати доступ до їх систем і вкрали мільйони коштів в криптовалюті. Поки фірма не представила жодних подробиць про те, як була проведена атака або які криптовалюти і в яких кількостях були вкрадені, хоча вважається, що метою був XRP.

Повна компенсація втрат

У міру того, як попит на криптовалюти почав швидко зростати і посилюватися, галузеві експерти та регулятори попросили інвесторів використовувати великі обміни криптовалютами, такі як Bithumb, UPbit і Korbit, щоб уникнути хакерських атак і порушень безпеки.

Недавній злом Bithumb продемонстрував важливість використання великих обмінів криптовалютами, оскільки компанія офіційно заявила, що повністю компенсує втрати своїх інвесторів фондами компанії.

«Bithumb управляє активами компанії і активами клієнтів, а всі криптовалюти клієнтів, а також активи KRW безпечно зберігаються на холодному гаманці і в банку відповідно. Більш того, ми хочемо запевнити, що Bithumb в даний час має близько 500 мільярдів KRW фонду компанії. Сума збитку буде повністю покрита власним фондом компанії Bithumb ».

До кінця 2017 Bithumb повідомив, що його запаси криптовалюти перевищують мільярд доларів, а його чистий прибуток в 2017 році склав близько $ 300 мільйонів. 21 червня обмін Bithumb повідомив, що в даний час в його розпорядженні знаходиться близько $ 450 млн., і він зможе з легкістю компенсувати інвесторам після завершення розслідування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *