Monday , 25 March 2019

Bitmain йде в сферу штучного інтелекту

Bitmain – безперечний лідер в світі по виробництву апаратних засобів в сфері криптовалют. Тепер він хоче заповнити аналогічну роль в полі штучного інтелекту (ШІ).

Виступаючи в одному з рідкісних інтерв’ю, загадковий генеральний директор Bitmain Джихан Ву сказав Bloomberg, що компанія спрямовує свій досвід в розробці інтегральних мікросхем для ASIC-ів для зародження нового підрозділу ШІ.

Ву пояснив, що чіпи ASIC, які компанія використовує для створення потужних і ефективних майнерів, також є важливими компонентами для конкретних типів штучного інтелекту.

Переміщення в цю область дає компанії відмінне хеджування активів не тільки проти зниження обсягу кріптовалютного ринку, а й проти потенційного заборони на майнінг у китайського уряду, яке вже показало ворожість по відношенню до інших секторів кріптовалютної галузі.

«Як китайська компанія, – сказав він, – ми повинні бути готові».

Інтерес Bitmain до ШІ не новий. Компанія вже випустила кілька продуктів Sophon – ШІ-чіпів, і оголосила про плани випустити ще два покоління чіпів в найближчі місяці.

Однак масштаб цього інтересу може викликати деяке здивування. Компанія, за словами Ву, вважає, що за п’ять років до 40 відсотків її виручки можна буде отримати тільки від підрозділу по ШІ.

Дослідницька фірма Wall Street Бернстайн вважає, що в минулому році Bitmain за операційним прибутком досягла 4 млрд доларів, що робить її більш прибутковою, ніж гігант Nvidia.

Хоча Bitmain є лідером на ринку кріптовалютного обладнання, компанія в даний час виходить на гонку в якості наздоганяючого технологію ШІ. Це тому, що Google – чия материнська компанія Alphabet коштує 750 мільярдів доларів – вже давно працюють над ШІ.

У цій області, проте, у Bitmain є перевага на своєму боці, тому що уряд Китаю фактично заборонив місцевим компаніям використовувати чіпи Google. Отже, у Bitmain є набагато більш життєздатний шлях до того, щоб стати лідером ринку в Китаї.

Check Also

Тім Дрейпер закликає президента Аргентини легалізувати Bitcoin для поліпшення економіки

Американський венчурний інвестор 20 березня зустрівся з президентом Аргентини Маурісіо Макрі, щоб обговорити економічні перспективи …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *