Monday , 21 January 2019

Bitmain розробили майнер ASIC Ethereum, Wall Street переглянула ціни на акції Nvidia і AMD

Провідна дослідницька фірма на Уолл-стріт скоротила цінові цілі для провідних чипмейкерів Nvidia і AMD, заявивши, що отримала підтвердження, що виробник обладнання Bitmain почав виробництво майнерів Ethereum ASIC.

Оприлюднив звіт для клієнтів в понеділок, аналітик Susquehanna Крістофер Роллан повідомив, що китайський Bitmain – безумовно найбільший виробник майнерів, які використовують чіпи Integrated Specific Integrated Circuit (ASIC), – всього лише в кількох місцях від старту виробництва перших майнерів, сумісних з Ethash, алгоритмом хешування Proof-of-Work (PoW), використовуваним Ethereum, і безліччю інших криптовалют.

Роллан додав, що принаймні три інших виробника почали розробляти майнер Ethereum ASIC.

«Під час нашої поїздки по Азії минулого тижня ми підтвердили, що Bitmain вже розробив ASIC … для видобутку Ethereum і готує поставки в другому кварталі 2018», – пише Rolland в примітці, згідно зі звітом CNBC. “Хоча Bitmain, ймовірно, буде найбільшим виробником ASIC (в даний час 70-80% ASICs Bitcoin), і першим на ринку з цим продуктом, ми також дізналися про щонайменше три інші компанії, що працюють над ASIC для Ethereum, на різних етапах готовності “.

До сих пір Ethash був стійкий до ASIC. Лідери у виробництві обладнання, на якому до цього моменту було можливо майніти ефір, Nvidia і AMD виграли від торішнього кріптовалютного цінового буму.

Незважаючи на те, що випуск майнера Ethereum ASIC не може привести до того, що попит на графічні процесори, на яких майнять ефір, випарується – Monero, наприклад, обіцяв регулярно міняти алгоритм видобутку, щоб підтримувати стійкість ASIC, – це може зробити помітний вплив на дохід AMD зокрема.

Фактично, AMD попередила в своїй нещодавно опублікованій щорічній заявці, що попит на GPU може бути «істотно несприятливо змінений», якщо майнери перестануть купувати обладнання.

Отже, Susquehanna знизила цільову ціну на акції AMD до $ 7.50 від $ 13 і акцій Nvidia до $ 200 з $ 215.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *