Sunday , 22 July 2018

Bitmixer.io оголосив про завершення надання послуг мікшування

Bitmixer.io, один з найбільших сервісів по змішуванню біткоінів в світі, недавно оголосив через Bitcointalk, що він закриває операції, незважаючи на «величезні прибутки», посилаючись на зміну ідеології, тобто адміністратори тепер вважають, що біткоін не є анонімною валютою.

Bitmixer.io є одним з найпопулярніших сервісів по змішуванню біткоінів в Інтернеті і обслуговує великі обсяги BTC. Служба працює з 2014 року, і платформа обробляє 65 000 BTC на місяць відповідно до оператора сайту. Bitmixer забезпечував цифрове підтвердження кожного замовлення і пропонував миттєве змішування з великим резервом. На додаток до сайту Bitmixer на clearnet, операція також мала офіційне дзеркало Tor так само як і на deep web. Протягом більш ніж трьох років служба мікшування працювала для тих, хто хотів змішувати велику кількість біткоінів. Потім 24 липня оператор сайту оголосив: «Найбільший біткоін-змішувач ось-ось припинить працювати».

У пвідомленні говориться:

«Коли ми запустили цей сервіс, я був переконаний, що будь-який користувач біткоінів має природне право на недоторканність приватного життя. Я був абсолютно неправий. Тепер я зрозумів, що біткоін – це прозора і не анонімна система по дизайну. Blockchain – відмінна відкрита книга. Я вважаю, що у біткоіна велике майбутнє без темних ринкових угод ».

Адміністратор Bitmixer.io порадив користувачам використовувати інші криптовалюти, такі як Dash і Zcash, для покупки товарів з ринків даркнета і завершив оголошення, заявивши, що він сподівається, що рішення допоможе підвищити прозорість екосистеми біткоіна і, що конкуренти наслідуватимуть цей приклад і припинять роботу. Він закінчив своє повідомлення, сказавши, що така діяльність скоро буде незаконною в більшості країн.

Недавні обвали даркнета викликають спекуляцію

Оголошення з’явилося незабаром після того, як глобальна операція, що отримала назву Bayonet, привела до відходу в офлайн AlphaBay в результаті того, що влада зробила набіг на свої сервери в Канаді і США і заарештувала його адміна Олександра Казеса, громадянина Канади, в Таїланді. Згодом Казес був знайдений мертвим у своїй камері.

Більш того, після того, як користувачі мережі darknet почали переходити на інші веб-сайти і наповнили Hansa новими реєстраціями, в прес-релізі Europol було розкрито, що ринок перебував під контролем голландської поліції приблизно місяць, після цього адміністратори були заарештовані. Голландська влада зібрали інформацію про покупців і продавців, що передбачає наступні арешти.

Біткоін-послуги мікшування були популярні серед користувачів і продавців ринку darknet, оскільки вони використовувалися для покриття треків. Оголошення від Bitmixer.io відбувається через кілька днів після того, як було виявлено, що два найбільших ринку були розорені, і більшість вважає, що організація піддавалася тиску з боку правоохоронних органів і не могла зізнатися в цьому. Крім того, голландська влада в минулому намагалися розглядати послуги зі змішування біткоінів, як відмивання грошей.

Відповідаючи на спекуляцію, адміністратор служби повторив, що він дійсно змінив свою позицію щодо конфіденційності біткоіна і вважає, що криптовалюта не має майбутнього в будь-якій незаконній діяльності.

У той час, як більшість користувачів подякували Bitmixer.io за надану послугу протягом багатьох років, інші продовжували стверджувати, що правоохоронні органи мають якесь відношення до справи. Більшість користувачів, проте, вказують, що будуть інші сервіси, що заповнять нішу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *