Sunday , 22 July 2018

Bitpay вважає, що ризики форку мінімальні

Компанія Bitpay, що знаходиться в Атланті, вважає, що ризики форку, який відбудеться 1 серпня, мінімальні і планує продовжити свою діяльність. Компанія є однією з найбільших платіжних біткоін систем в світі і щодня обробляє безліч транзакцій. Компанія пояснює в своєму недавньому повідомленні в блозі, що велика частина хешрейта мережі біткоін підтримує угоду про консенсус в Нью-Йорку на даний момент, і негативний вплив має бути мінімальним.

«Хоча ми завжди дотримувалися думки, що 1 серпня ризик мережевих збоїв буде дуже невеликим, але, тим не менш, він не дорівнює нулю», – пояснює Bitpay.

Для серйозного порушення роботи мережі необхідно, щоб більшість майнерів переключилася на майнінг на конкуруючий ланцюжок біткоін, що потенційно могло б повернути назад будь-які транзакції, оброблені з моменту розколу. Незважаючи на ризик такий розвиток подій теж цілком можливий.

Bitpay вважає, що можливому форку було приділено багато уваги з боку засобів масової інформації, і що на даний момент є маса «дезінформації» з цього приводу. Компанія заявляє, що майнери підтримують консенсусні правила, а оператори повних нодів повинні оновлювати своє програмне забезпечення, якщо «вони хочуть продовжувати повністю перевіряти блоки транзакцій, які добувають майнери». На думку компанії, не всі майнери можуть погоджуватися з консенсус-змінами та подібні відхилення від основного ланцюга можуть привести до підвищеного ризику.

«Є хороші новини, – каже Bitpay. «Майнінг співтовариство вже активовало консенсусні зміни, пропоновані для конкуруючого ланцюга. Це означає, що 1 серпня не повинно бути розколу ланцюга і збоїв в обслуговуванні в мережі біткоін».

Bitpay не планує призупиняти обслуговування на 1 серпня. Незважаючи на те, що існує ряд компаній, які планують призупинити такі послуги, як зняття біткоінів, депозити і навіть торгівлю, Bitpay здається досить недбалою в цій ситуації. Компанія є одним з перших підприємств, заявивши, що вони не турбуються і не будуть припиняти операції на 1 серпня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *