Sunday , 24 June 2018

Bitpay випустив протокол Bitcore версії 5.0

Останнім часом компанія Bitpay була зайнята недавнім розколом блокчейна, можливим майбутнім форком, а також питанням використання програмного забезпечення Segwit2x. Тепер фірма випустила попередню версію Bitcore 5.0, яка дозволяє створювати і запускати додаток Bitcoin для будь-якої реалізації протоколу Bitcoin.

29 серпня команда розробників Bitpay оприлюднила версію Bitcore 5.0, модульного повного вузла для біткоін і блокчейн додатків. З оновленою версією користувачі зможуть запускати будь-яку програмну реалізацію протоколу Bitcoin і навіть розгалужені версії. Попередні версії Bitcore залежали від призначених для користувача розширень програмного забезпечення Bitcoin, пояснює Bitpay, але тепер будь-який клієнт може бути використаний, якщо він може успішно підключитися до мережі.

«Тепер ви можете змінити клієнта Bitcoin, оновити або навіть понизити його, коли і як вам завгодно – поки ваш клієнт може працювати з мережею Bitcoin, Bitcore може його використовувати», – пояснює оголошення Bitpay.

«Щоб переключити базові реалізації Bitcoin, ви можете вказати Bitcore на будь-який повний вузол, який підтримує протокол Bitcoin P2P, навіть іншу гілку Bitcoin. І так як вам не потрібно розгалужувати базу коду Bitcore для цього, перемикання реалізацій простіше, ніж коли-небудь ».

Протокол Bcoin Javascript створює більше функціональності

Bitpay каже, що за замовчуванням Bitcoin запускається на вузлі реалізації Bcoin – повного клієнта на основі Node.js. Фірма заявляє, що за замовчуванням Bcoin дозволяє збільшити функціональність і легко розширюється для створення інших сервісів Bitcore. «За допомогою Bcoin ваш екземпляр Bitcore також тепер автоматично підтримує Segregated Witness (Segwit),” уточнює Bitpay. Це дає користувачам можливість вибрати, які повинні використовуватися правила перевірки транзакцій Bitcoin, будь то Segwit або різні розміри блоків.

«Реалізація Bcoin від Bitcore спрощує розгортання блок-провідника. Розгорніть повний вузол Bitcore на основі Bcoin і блок-провідник в два простих кроки ».

Можливість настроїти Bitcore на вузол Bitcoin Cash

Після того, як Bitpay анонсувала останню версію Bitcore 5.0, користувачем Reddit було поставлено питання про те, чи буде Bitcore підтримувати гілку Bitcoin Cash (BCH). Джеймс Уолпол з Bitpay відповів, що Bitcore можна настроїи на вузол BCH.

«Якщо ви використовуєте додаток bitcoin (наприклад, блок-провідник) за допомогою Bitcore, ви можете призначити вузол Bitcoin Cash», пояснює Уолпол. «Це буде означати, що ваш власний блок-провідник тепер буде запитувати блокчейн Bitcoin Cash. Це не вплине ні на які служби Bitpay. Ви можете тільки змінити реалізацію, використовувану вашим екземпляром Bitcore. “

Bitcore був створений, щоб надати потужну платформу для підприємств для створення сервісів, які взаємодіють з Bitcoin blockchain. Це інструменти, використовувані для створення BitPay, включаючи гаманець BitPay, Copay гаманець і Insight block explorer.

Тепер ці служби мають шар поверх реалізації Bitcoin, що додає ще більшу гнучкість для розробників. Розробники вже протестували багато з найважливіших функцій Bitcore у власних продуктах BitPay.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *