Tuesday , 11 December 2018

BitPay відключить сервіси під час хардфорка Segwit2x

Компанія Bitpay, що базується в Атланті, попередила користувачів про те, що фірма зупинить сервіси до розгортання хардфорка Segwit2x, запланованого на блоці 494784, і користувачі не зможуть робити платежі до завершення події.

Фірма заявляє, що основним пріоритетом компанії є безпека її користувачів. Маючи це на увазі під час деяких оновлень протоколу, Bitpay заявляє, що «необхідно вжити заходів безпеки для захисту наших користувачів». За словами компанії, хоча значна більшість майнерів і компаній підтримують Segwit2x, вона розуміє, що не всі підтримують хардфорк.

«Хоча більшість майнерів сигналізували про свою підтримку цієї зміни протоколу, не всі підтримують його. Якщо майнери розділені щодо цієї зміни, існує значний ризик розколу ланцюга, – пояснює Bitpay. «І якщо це станеться, Bitpay буде підтримувати ланцюжок з найбільшою складністю».

Призупинення послуг протягом 24 годин або довше

План непередбачених обставин компанії застосовується до її торгових послуг, програмного забезпечення Copay wallet і користувачів карт Visa Bitpay. Bitpay заявляє, що вони будуть продовжувати робити все можливе, щоб надавати послуги, використовуючи Bitcoin blockchain. Тим не менш, компанія рекомендує своїм користувачам не використовувати мережу Bitcoin під час блоку 494784, поки все не буде завершено. На відміну від хардфорка Bitcoin Cash в серпні, на цей раз Bitpay зупиняє всі операції протягом 24 годин і, можливо, довше.

«Ми припинимо прийом і оплату платежів, а також перезавантаження дебетової карти приблизно за 24 години до активації Segwit2x. В даний час ми повідомляємо всім нашим користувачам інструкції з підготовки».

«Якщо у вас є біткоін-гаманець і ви використовуйте біткоіни протягом цього періоду невизначеності, ви повинні припустити, що буде розкол ланцюга і що будь-який біткоін, який ви відправляєте, буде включений в обидва ланцюга. Крім того, будь-який біткоін, який ви отримуєте, буде мати більш високий, ніж зазвичай, ризик подвійних витрат».

Нарешті, компанія говорить, що якщо існує тривалий або постійний розкол ланцюжка, а ланцюжок меншини як і раніше має цінність, вона надасть користувачам доступ до цих конкретних токенів. Що стосується назв ланцюгів, вони будуть посилатися на ланцюг меншини як BC1, якщо ланцюжок Segwit2x отримає proof of work. Якщо ланцюжок Segwit2x не отримає більшість proof-of-work, то вона буде називатися BC2, пояснює Bitpay. «Крім цього, ми не плануємо пропонувати наші послуги в ланцюжку меншини», – підкреслює компанія.

Негативна реакція

Звичайно, ті, хто виступає проти Segwit2x, не оцінили останні повідомлення про непередбачені обставини Bitpay. Насправді, багато прихильників анти-Segwit2x вже кілька тижнів проводять акції проти компанії. Наприклад, розробник bitcoin Nicolas Dorier створює API, сумісний з Bitpay, для користувачів, яким не подобаються рішення компанії. Далі, 26 жовтня технічний директор Satoshi Lab (Trezor) Павол Руснак розповів в Twitter, що компанія не схвалює дії Bitpay.

«Ми замінюємо API обмінних курсів Bitpay в веб-гаманці Trezor, тому що вони планують грати в ігри з тікером BTC – Ми не можемо терпіти цього», – пояснює Руснак.

Не схоже, що Bitpay поетапно відмовляється від підтримки Segwit2x і приєднується до інших великих компаній, які вирішили слідувати за найбільшим хешрейтом. Інші підприємства, слідуючі цьому ж плану, включають Coinbase і Xapo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *