Wednesday , 19 September 2018

Bitpay додає підтримку Bitcoin Cash в Copay Wallet і Insight Block Explorer

Прихильники Bitcoin Cash тепер можуть керувати своїм BCH з новою бета-версією гаманця Copay з відкритим вихідним кодом, створеного Bitpay. Компанія по обробці платежів заявила, що отримала багато запитів на підтримку BCH. Бета Copay гаманець дозволяє користувачам вибирати між BTC і BCH в інтерфейсі.

«З моменту створення Bitcoin Cash (BCH) в серпні, ми отримали послідовний зворотний зв’язок від наших користувачів з проханням підтримати криптовалюту», – пояснила компанія з Атланти. «Bitcoin Cash – це результат форку Bitcoin blockchain, який приймає набагато більші блоки транзакцій, призначені для забезпечення більш високої пропускної здатності мережі Bitcoin».

Bitpay каже, що новий гаманець буде працювати так само, як і оригінальний клієнт Copay, але в мережі BCH. В даний час фірма знаходиться в процесі створення гарантій і створила нові угоди для «забезпечення того, щоб користувачі, випадково не відправляли BTC в гаманець BCH або навпаки». Крім того, компанія заявляє, що вона працює з іншими провайдерами гаманців і обмінами, щоб сприяти просуванню цих нових конвенцій. Bitpay підкреслює, що останній Copay гаманець все ще перебуває на ранній стадії, і користувачі повинні бути обережні зі своїми цифровими активами.

Крім того, компанія інтегрувала мережу BCH в свій Insight block explorer. Після випуску бета-гаманця, що підтримує BCH, Bitpay сказала: «Природно, наш наступний крок – зробити ці транзакції легко доступними для пошуку».

Новий Insight block explorer в основному такий же, як версія BTC, але змінений для блокчейна BCH. Тепер будь-хто, хто використовує мережу BCH, може перевіряти статус підтвердження транзакції, висоту блоку, плату за транзакцію, транзакційні входи, статистику блоків і багато іншого.

Остання підтримка BCH від Bitpay – всього лише одна з багатьох інфраструктурних розробок, доданих в  екосистему Bitcoin Cash за останні кілька тижнів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *