Sunday , 26 May 2019

Bitpay припиняє обслуговування крипто-дебетових карт для європейських власників

Глобальний криптовалютний постачальник платіжних послуг, Bitpay, оголосив, що послуги дебетової карти по криптовалютам більше не будуть працювати для європейських клієнтів з кінця цього місяця. Bitpay сповістив про це по електронній пошті всіх своїх європейських клієнтів, які тримають карти, і повідомив про роботи з припинення обслуговування всіх облікових записів Bitpay, пов’язаних з карткою Bitpay, випущеною Wave Crest.

Кілька місяців тому повідомлялося про безліч криптовалютних дебетових карт, змушених припинити послуги через проблеми, пов’язані з банком Wave Crest-Holdings. Багатьом крипто-картками довелося припинити операції з дебетовою карткою, тому що у емітента Wave Crest була анульована ліцензія від Visa. Через банківські проблем на цьому тижні криптовалютний платіжний провайдер Bitpay повідомив, що він відмовляється від обслуговування Bitpay-карти з підтримкою Wave Crest і пов’язаних з нею послуг.

«Як ви знаєте, емітент компанії Bitpay Wave Crest Holdings Ltd. припинив надавати послуги для Bitpay Card станом на жовтень 2017 року або в січні 2018 року », – пояснює компанія з Атланти.

Bitpay додає:

«Зараз ми працюємо над припиненням обслуговування облікових записів Bitpay, що відносяться до випущеної на основі Wave Crest картки Bitpay. Через 30 днів ми відключимо доступ до панелі ваших карт Bitpay. Якщо вам необхідно зберегти дані транзакції вашої карти для будь-яких цілей, будь ласка, експортуйте дані транзакції до того, як ваш доступ до панелі управління вашою карткою завершиться в середу, 31 жовтня 2018 року. »

Європейським користувачам Bitpay доведеться використовувати іншого постачальника карт, якщо вони ще не переключалися за останні шість місяців. На даний момент жителі цієї області можуть використовувати популярні емітенти крипто-карт, таких як Revolut, і Wirex для своїх крипто-дебетових потреб. Крім того, є кілька нових криптовалютних стартапів, які входять в простір і планують надавати ці послуги для європейських клієнтів.

Поява крипто-дебетових карт полегшила ентузіастам цифрових активів використання монет, але система як і раніше прив’язана до традиційної фінансової мережі. Багато в чому модель як і раніше має справу з обміном валюти і торгівлею цими монетами для покупок користувача. Крім того, колишній власник карти Bitpay може отримати доступ до керівництва по вилученню файлів CSV, які містять всі транзакції користувача для ведення обліку та оподаткування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *