Monday , 21 January 2019

Bitpay реалізує Bitcoin Payment Protocol

Bitpay – найбільший процесор обробки біткоін по всьому світу. Компанія, заснована в 2011 році, пройшла довгий шлях з тих пір і зовсім недавно почала істотні зміни в своїй бізнес-моделі.

На цьому тижні Bitpay впровадив BIP70 Payment Protocol в свої рахунки-фактури з біткоін-доларовими рахунками дебетової картки. За словами компанії, ця функція допоможе запобігти загальним помилкам платежів і забезпечить кращий захист від атак типу «man-in-the-middle».

Payment Protocol – це реалізація програмного забезпечення для біткоін, створена в 2013 році, яка стверджує, що встановлює більш безпечний зв’язок між торговцями і клієнтами. Використовуючи протокол для рахунків-фактур, можна вдосконалити платежі і збори, уникаючи недоплати, переплати, і крім того, комісії будуть дуже низькі. На додаток до цих переваг, це може допомогти запобігти атакам типу «man-in-the-middle», коли зловмисник таємно ретранслює і при необхідності змінює зв’язок між двома сторонами, які вважають, що вони безпосередньо спілкуються один з одним.

Оскільки BitPay хоче створити більш безпечні способи оплати, це зміна – тільки початок. Компанія твердо вірить у своє власне програмне забезпечення та інструменти. Впровадження вимог Payment Protocol, безумовно, буде означати деякі зміни з плином часу. Досить багато гаманців вже підтримують це рішення, що приємно бачити. Решті доведеться або модернізувати, або втратити функціональність з усіма майбутніми послугами BitPay в якийсь момент. Зрештою, це вимога сумісності також вплине на QR-код і онлайн-платежі в майбутньому.

«Payment Protocol робить для Bitcoin те, що зробив безпечний перегляд веб-сторінок (HTTPS) для інтернету. Використовуючи гаманець з підтримкою платіжних протоколів, ви можете уникнути помилкової відправки коштів зловмисникові, запобігти недоплати та переплати, а також отримати ваші транзакції швидше за допомогою Bitpay “.

Особливості Payment Protocol

Одна з проблем з новим доповненням Bitpay до їх інфраструктурі полягає в тому, що переважна більшість гаманців на основі біткоіни не використовують протокол BIP70 Payment Protocol. Bitpay також деталізує, що незабаром йому буде потрібний Payment Protocol для платежів, який залишає користувачам тільки п’ять гаманців на вибір при використанні послуг Bitpay. Клієнтами гаманця, що підтримують BIP70, є гаманець Bitpay, Copay, Mycelium, Electrum і основний гаманець Bitcoin.

«Якщо ваш гаманець відсутній в цьому списку, він може не працювати з Bitpay», – підкреслила фірма з Атланти на цьому тижні.

Це означає, що рахунки-фактури Bitpay, прив’язані до URL-адреси Payment Protocol, будуть використовувати найшвидшу середню ставку плати за транзакцію. На даний момент, згідно зі статистикою Earn, найшвидша і дешева транзакційна комісія складає 660 сатоші на кожен байт. Таким чином, сьогодні типовий середній розмір транзакції 226 байт призведе до 149 160 сатоші або $ 23 на момент написання. При оплаті рахунку-фактури Bitpay за допомогою функції «Payment Protocol» буде виконаний сканований QR-код для гаманців з функціональністю BIP70 і невеликий значок зеленого замку для копіювання і вставки URL-адреси. Платіж буде містити приблизну суму комісійних зборів за мережу і швидкість передачі для того, скільки BTC необхідно відправити.

Bitpay вже запустив функцію «Payment Protocol» зі своїми рахунками біткоін-долар з дебетовою карткою Visa і, швидше за все, вимагатиме цього для інших рахунків-фактур в 2018 році.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *