Friday , 19 April 2019

Bitpay оголошує про співпрацю з Bitmain

Заснована в Атланті, bitcoin компанія Bitpay оголосила, що вона уклала «багатомільйонну угоду про розвиток» з китайською компанією з виробництва майнінг обладнання Bitmain Technologies. За словами представників Bitpay, компанія має намір співпрацювати з Bitmain в рамках багаторічного плану з метою створення передового програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом для майнерів, майнінг пулів і операторів повних нод.

Також Bitpay уточнює, що компанія буде використовувати свій шестирічний досвід побудови peer-to-peer платіжної технології, заявляючи, що вона також допомогла обслуговувати «найбільш значущі компанії з виробництва майнінг обладнання».

Нещодавно Bitpay брала участь в підтримці розробників Bcoin з тестуванням «Розширених блоків» поряд з поліпшенням функціональних послуг свого гаманця в цьому місяці. Крім того, стартап розробляє програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом Bitcore вже більше року.

Пекінський виробник майнінгового обладнання Bitmain в своїх заявах визнає провідну роль Bitpay в bitcoin індустрії і з нетерпінням чекає початку співпраці. Засновник і генеральний директор Bitmain Technologies Джихан Ву сказав, що він задоволений співпрацею двох компаній, орієнтованих на bitcoin.

«Bitpay зарекомендував себе як лідер в розробці відкритого коду для блокчейнів і bitcoin», – каже Джихан Ву. «Ми вважаємо, що разом ми зможемо реально поліпшити безпеку блокчейн транзакцій і збільшити вплив технології блокчейн в області цифрових платежів».

Існує думка, що ділове просування було б корисно для Bitmain з метою розробки відкритого вихідного коду свого програмного забезпечення та апаратного забезпечення для BitPay.

Звичайно, недавнє партнерство викликало безліч обговорень серед прихильників bitcoin на форумах, в зв’язку з недавно обговорюваними темами Asicboost і Antbleed. В результаті реакція соцмереж на новину про партнерство з BitPay виявилася досить негативною.

Рішення BitPay співпрацювати з Bitmain в рамках розробки програмного забезпечення Blockchain безпеки з відкритим вихідним кодом піддалося серйозній критиці з боку багатьох респондентів в твіттері.

Будучи процесором платежів на сотні мільйонів доларів щорічно для компаній по всьому світу, включаючи таких лідерів галузі, як Microsoft, Valve і PaySafe, деякі з респондентів Twitter заговорили про припинення використання послуг BitPay.

До них відноситься і Морган Роквелл, технічний директор General Bitcoin, який прагне впровадити Bitcoin в великі установи, корпорації та уряди, який сказав, що він припинить використовувати BitPay негайно, оскільки він «зараз дуже небезпечний».

А президент International Blockchain Real Estate Association Рагнар Ліфтрасір назвав це рішення Bitpay “жахливим”, оскільки Bitmain, за його словами, “сама деструктивна і корумпована компанія в екосистемі bitcoin”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *