Sunday , 16 June 2019

BitTorrent запускає власний токен на основі TRON

Peer-to-peer торрент-клієнт BitTorrent запустив власний токен, BitTorrent (BTT), заснований на протоколі TRON, відповідно до прес-релізу від 3 січня.

Відповідно до прес-релізу, токен може бути обміняний між користувачами для оптимізації швидкості їх мережі та підвищення швидкості завантаження. Перший повномасштабний крок BitTorrent, спрямований на те, щоб почати токенізацію своєї екосистеми спільного використання контенту, яка, як повідомляється, обслуговує понад 100 мільйонів користувачів, відбувається приблизно через шість місяців після того, як компанія була придбана децентралізованим інтернет-стартапом TRON за невідому суму.

Токени BTT, які повинні бути випущені BitTorrent Foundation, мають вбудовану сумісність з TRC-10 – це означає, що вони відповідають технічному стандарту токенів, підтримуваного блокчейном TRON.

Повідомляється, що BTT буде доступний виключно для неамериканських облікових записів в програмі криптообміну «Launchpad» Binance, а також буде поширюватися «вибірково» в кінці цього місяця.

Відповідно до прес-релізу, BTT є частиною більш широких амбіцій по створенню децентралізованої платформи поширення контенту з використанням криптовалюти. BitTorrent стверджує, що його протокол, вперше створений в 2004 році, в даний час є «найбільшою децентралізованою P2P-мережею в світі, що забезпечує 22% висхідного і 3% спадного трафіку в світі».

У прес-релізі наголошується, що токени BTT спочатку будуть реалізовані на клієнті BitTorrent на базі Windows «μTorrent Classic» – як повідомляється, найбільш популярному додатку компанії.

Дорожня карта для взаємної інтеграції TRON і BitTorrent була оформлена як ініціатива, що отримала назву «Project Atlas». Коли пара вперше розкрила докладніші деталі своїх спільних планів у вересні, вони оголосили, що токени в екосистемі будуть використовуватися в якості стимулів.

На момент публікації в пресі TRON (TRX) займає 10-е місце серед криптовалют за ринковою капіталізацією і торгується на позначці $ 0,02, збільшившись на 4,29 відсотка в день, згідно з даними CoinMarketCap.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *