Tuesday , 11 December 2018

Blockchain оголошує про плани Segwit2x

Blockchain є одним з найстаріших провайдерів біткоін гаманців в галузі, обслуговуючи понад 18 мільйонів гаманців. На цьому тижні компанія оголосила про свої плани на майбутній форк Segwit2x. Після того, як буде досягнуто блок 494784, компанія вирішила, що вона буде слідувати ланцюжку з найбільшою складністю.

За словами провайдера гаманця, Segwit2x «по суті, є оновленням програмного забезпечення, яке забезпечить поліпшену пропускну здатність протоколу Bitcoin». Blockchain каже, що команда працює 24-7, щоб гарантувати, що кошти користувачів будуть захищені і безпечні під час форку. Щоб забезпечити безпеку, служба гаманця говорить, що певні функції будуть непрацездатні протягом певного періоду часу.

«Щоб ваші кошти були в безпеці під час переходу в мережу, ми тимчасово призупинимо відправку, запит, купівлю, продаж біткоінів, а також і обмін, приблизно за 24 години до моменту реалізації форку, поки мережа не стабілізується», – пояснює Blockchain.

Компанія пояснює, що від користувачів не потрібні негайні дії, але вони повинні переконатися, що паролі і ключові фрази збережені. Крім того, Blockchain підтверджує можливість розколу блокчейна, що призведе до двох токенів і окремих мереж. Фірма вирішила назвати імена токенів і який ланцюг буде підтримуватися після вилки.

«Існує значна вірогідність того, що запланована жорстка вилка призведе до двох біткоін блокчейнів», – підкреслює Blockchain.

«У цьому випадку ми будемо слідувати ланцюжку з найбільшою складністю і ставитися до цього ланцюжка як до біткоін. Якщо ланцюжок меншини має значну цінність, ми зробимо його доступним для клієнтів для зберігання або обміну протягом певного періоду часу, як це було зроблено з Bitcoin Cash. Якщо ланцюг меншини – з блоками 1 МБ, ми плануємо назватийого BT1. Якщо в ланцюжку меншини є 2 МБ блоки, ми плануємо назвати його BT2 ».

Лондонська компанія також пояснює, що користувачі зможуть переглядати свої біткоін заощадження, але Blockchain «тимчасово призупинить транзакції для біткоінів». Більш того, незважаючи на те, що функціональність покупки і продажу платформи буде припинена, фірма відзначає, що користувачі гаманця Blockchain можуть здійснювати транзакцію з ethereum під час вилки. На додаток до оголошення про планування непередбачених витрат Segwit2x компанія створила «сторінку стану», звану blockchain-status.com., місце, де користувачі гаманця Blockchain можуть отримувати регулярні оновлення по відношенню до розглянутій вилки поряд з іншими оголошеннями в майбутньому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *