Monday , 27 May 2019

Blockchain стартап робить доступними транзакції Litecoin через Telegram Messenger

Транзакції Litecoin (LTC) тепер доступні через зашифрований додаток Telegram, заявив засновник Litecoin Чарлі Лі в твіттері, вчора, 9 серпня.

Нова Litecoin функція Lite.im була розроблена при запуску блокчейн стартапу Zulu Republic. Фірма розробляє децентралізовані додатки (DApps) і «являє собою екосистему цифрових платформ, побудованих на блокчейні Ethereum (ETH)».

Згідно з повідомленням блогу Zulu, нова функція Litecoin дозволить користувачам використовувати сервіси Litecoin з текстовими запитами через базову систему LTC API Zulu. Компанія підкреслила, що дані приватного ключа не керуються компанією, а замість цього забезпечені шифруванням RSA і особистим паролем користувача.

Lite.im спочатку буде розгорнуто в додатку Telegram messenger, «самому безпечному мессенджері в світі», що забезпечує конфіденційність, яка «вбудована за замовчуванням». Lite.im дозволить користувачам відправляти команди для перевірки їх поточного балансу LTC і відправляти LTC в гаманець або на адресу електронної пошти.

У майбутньому компанія має намір впровадити транзакції LTC через текстові повідомлення (SMS), щоб забезпечити операції з блокчейном Litecoin для клієнтів з поганим підключенням до Інтернету. Стартап заявляє, що з 64% світового населення, що володіє мобільним телефоном, тільки 33% мають смартфон з підключенням до Інтернету.

Zulu підкреслив децентралізований характер майбутньої функції, заявивши, що вона націлена на країни, де «інтернет-з’єднання обмежене, а Інтернет піддається цензурі автократичними режимами».

У заяві також говориться, що користувачі зможуть відправляти Litecoin «тим, у кого ще немає гаманця Litecoin, або тим, чию адресу гаманця ви не знаєте, навіть якщо одержувач поняття не має, як використовувати криптовалюти».

В даний час сьома за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією Litecoin – це проект з відкритим вихідним кодом, який був випущений в 2017 році. Основна ідея цифрової валюти – забезпечити більш швидкі і більш дешеві транзакції, ніж з основною криптовалютою біткоіном (BTC).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *