Sunday , 16 June 2019

Blockchain і Payments Infrastructure: дилема регулятора?

European Central Bank To Leave Interest Rates Unchanged

Сьогодні регулятори стикаються з проблемою інноваційної реалізації можливостей і запобігання передчасного і надмірно – обтяжливого регулювання.

З одного боку вони, як очікують, забезпечать стабільність ринку, забезпечать суспільну довіру і впевненість, але з іншого їх просять вводити інновації.

Це все відбувається в той час, коли технологія просувається набагато швидше, ніж закони можуть адаптуватися, і коли мережа bitcoin blockchain пропонує фундаментальну зміну.

Можливість для регуляторів здається чіткою: здатність відрегулювати з розширеною прозорістю, з доступом до кращих даних в режимі реального часу з регулюючими особливостями, вбудованими в саму інфраструктуру (наприклад: контроль потоку транзакцій впритул в режимі реального часу з вбудованим розрахунком і функціональністю відповідності).

Отже, чому регулятори не схопили цю можливість?


Питання регуляторів

Epiphyte був запрошений звернутися до 25 центральних банків в ECB на цьому тижні, щоб обговорити вплив FinTech на оплату, систему розрахунків і регулювання цифрових інновацій. Обговорення було у владі впливу bitcoin blockchain мережею.

Були підняті наступні теми:

  • за і проти замкнутого контуру в порівнянні з permissioned і відкритими розподіленими книгами
  • міжнародні потоки і уникнення системного ризику, якщо прийняття bitcoin значно збільшується
  • глобальні blockchain стандарти і посвідчення, що всі складові – власність системи, побудовані з сумісністю
  • масштаб bitcoin blockchain мережі і ліквідність
  • економія ресурсів, використовуючи розподілені книги, інтенсивність ресурсу підтримки багаторазових баз даних і використання розподілених книг як розширений механізм поділу
  • відсутність стимулювання великих банків для розвитку миттєвих рішень для розрахунку
  • ефективність капіталу і скорочення (капітал, ринок і контрагент) ризику.

Миттєві рішення для розрахунку

Фокус був також поміщен в цикли розрахунку в порівнянні з активами, використовуючи blockchain. Мабуть, використовуючи мережу, цикл розрахунку значно скорочується. Це не вимагало б зміни в регулюючих положеннях, але зміна в активі розрахунку, такому як облігації, випущені на розподіленої книзі, що викличе зміну в регулюючих положеннях.

Інший важливий пункт – передчасний вплив систематично – фундаментальних систем до розподілених книг.

Так як центральні банки повинні покладатися на зрілі та еластичні системи, введення основних грошей на розподілену книгу в цей час може бути передчасним.


Цифрова ідентифікація

Можливо, одне з найцікавіших обговорень було про ідентифікацію і потреби звернення до цифрового ідентифікатора як до частини істотної ступені розвиненої екосистеми фінансових послуг.

В існуючій системі ідентифікаційні структури все ще залишаються, перш за все ті, що базується папером, і процес onboarding в системі фінансових послуг пронизаний неефективністю, тертям і витратою.

Трансформація до цифрового ідентифікатора давно очікується, беручи естонський приклад, за допомогою якого електронне національне посвідчення особи надає користувачеві юридичний картинний ідентифікатор, крім того використання цифрових підписів і докази електронного доступу.

На зустрічі ECB загальнодоступний стандарт Epiphyte був також обговорен, за допомогою чого ідентифікатор може бути перенесений, використовуючи механізм ключа мультіпідпісу з різними схемами і різними рівнями доступу, створюваного для різних поглядів підлеглих даних.

Що щодо RegTech?

У той час як регулюючий інтерес триває в усьому світі, регулятори повинні приділити більше уваги тому, як вони можуть посилити переваги самих розподілених книг, щоб допомогти фірмам краще розуміти і управляти своїми ризиками.

Зрештою, RegTech є новим FinTech.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *