Friday , 20 October 2017

Blockchain & Bitcoin Conference Kiev 2016

bbc

У вересні біткоін-ентузіасти і розробники сервісів на основі блокчейна з’їдуться на Blockchain & Bitcoin Conference Kiev 2016. Щорічна конференція обіцяє стати наймасовішою в СНД. Упор Blockchain & Bitcoin Conference буде зроблений на реалізовані проекти та стартапи, які вирішують реальні проблеми користувачів.

Учасники розділяться на три паралельні потоки: для експертів, розробників і тих, хто в меншій мірі знайомий з темою, але хоче дізнатися більше. Експерти – підприємці та айтішники, впритул працюють з блокчейном, – обговорять нові фінтехсервіси, реалізацію смарт-контрактів, біржові новини і перспективи Майнінгу.

Окремі доповіді будуть присвячені ініціативам на рівні урядів: створення реєстрів, кадастрів і аукціонів, а також позиції нацбанків. Як повідомив організатор, компанія Smile-Expo, в цьому році буде працювати окремий зал для розробників, розрахований на навчання та консультації для IT.

Практики там буде більше, ніж теорії: учасники розберуть чисто технічні питання, пов’язані з блокчейнами. Вже відома точна дата проведення – 23 вересня. За підготовкою заходу можна стежити на сайті конференції http://goo.gl/a5vphN. 

2 Коментарі

  1. We’ve ariervd at the end of the line and I have what I need!

  2. This is a really inieeltglnt way to answer the question.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *