Sunday , 26 May 2019

Blockchain Conference Kyiv 003 – 20 травня 2016

BCK003_announce

Цивілізація робить свої кроки в ході інтелектуальних проривів, які визначаються найбільш значущими технологіями. Ми живемо в епоху третьої промислової революції, яка почалася в другій половині XX століття зі створення цифрових процесорів і подальшої еволюції інформаційно-комунікаційних систем. Кожен з нас є очевидцем приходу нової епохи – четвертої промислової революції, що має на меті злиття технологій і розмиття граней між фізичними, цифровими і біологічними системами. У різні часи факторами, що стримують прогрес, були ресурсні, економічні та політичні обмеження.

Розподілений реєстр – технологія, порівняна за значимістю з комп’ютерами та Інтернетом, потенційно здатна вирішити багато фінансово-технологічних проблем і пом’якшити вплив більшості негативних соціально-економічних чинників.

Підтримуючи світовий тренд розвитку сервісів, що використовують концепцію Розподіленого реєстру, і закріплюючи за Україною звання піонера з впровадження Blockchain в сферу держ. управління, ми раді запросити вас на Blockchain Conference Kyiv – захід, що збирає менеджерів і розробників, інвесторів і економістів, політиків і громадських діячів в одному колі.

Не пропустіть день Blockchain в Києві. Почуйте з перших вуст розповіді людей, які створюють майбутнє. Відчуйте натхнення від переговорів, панелей і демонстрацій, познайомтеся з учасниками та спікерами.

Дата проведення: 20 травня 2016.

Місце проведення: Київ, Верхній Вал, 10.

Організатор: Антон Кобринець, Gesellberg Cryptofinance

One comment

  1. Yo, that’s what’s up trluyfutlh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *