Sunday , 26 May 2019

Blockchain Conference Kyiv

2017 ий рік став роком рекордної капіталізації ринку криптовалют, ознаменувався значними змінами і хардфорками, було проведено ICO безлічі перспективних проектів. Якісний контент, експертні оцінки, дискусії та обговорення – все це на найбільш значущій подію криптосфери, Blockchain Conference Kyiv.

7 вересня 2017 року у БЦ «Парус» відбудеться V міжнародна Blockchain Conference Kyiv. Починаючи з 2015 року, на конференції збираються топові фахівці світу блокчейн, за цей час захід вийшов на міжнародний рівень і став найвідомішим крипто-майданчиком не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Цього року організатори вирішили не зупинятися на досягнутому і оновили формат заходу, який дозволить висвітлити і обговорити ще більше «гарячих» тем і ексклюзивних инсайтів Blockchain-світу. У 2017 році конференція поб’є всі рекорди, в заході візьмуть участь понад 20 спікерів і 1000 учасників з усього світу.

Гостей чекає 3 окремих зони з презентаціями та воркшопами для фахівців, розробників, а також всіх тих, хто хоче дізнатися і розібратися в темі криптовалют і технології децентралізованої передачі даних.

Організатор: Антон Кобринець, Gesellberg

3 Коментарі

  1. А можете дать ссылку на эту конференцию в Киеве. Потому как нашла на эту дату только в Стокгольме.

  2. Excelⅼent post. I used to be checking constantly this weblog and I am impressed!
    Very helpful іnformation specially the final part :
    ) I maіntain such information much. I used to be looking for this
    certain information for a long time. Thanks and best of
    luck.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *