Monday , 17 June 2019

Blockchain Foundry представляє е-комерційну платформу для Azure

20160823636b0c4d357072d4f

Проект Syscoin недавно оголосив про формування компанії під назвою Blockchain Foundry. Вона буде працювати з blockchain технологіями, включаючи Bitcoin, Lisk, Ethereum, і сам Syscoin. Команда проекту також показала свій перший комерційний продукт, платформу під назвою Blockmarket.

Задачі Blockchain Foundry

Команда Syscoin створила платформу рішень blockchain для приватних осіб і установ. Blockchain Foundry запропонує продукти, які здатні взаємодіяти між різними blockchains.

Первинним розміщенням Foundry буде платформа електронної комерції, що працює поверх мережі Syscoin. Розробники проекту стверджують, що це поліпшить відносини з роздрібними торговцями і споживачами за рахунок зниження витрат на лістинг. Компанія також заявляє, що Blockmarket також відрізнятиметься “100% часом безперебійної роботи і найсучаснішим станом  безпеки.”

Blockchain Foundry говорить, що платформа Blockmarket в даний час перевіряється на сертифікацію Microsoft, і команда очікує, що вона буде доступна на Azure Marketplace в цьому році.

Ден Василюк, президент і генеральний директор Blockchain Foundry, пояснив значення оголошення для його команди:

“Оголошення про створення Blockchain Foundry є важливою віхою в нашому розвитку.- Наша здатність йти в ногу з цими змінами ілюструється недавнім випуском еталонного клієнта Syscoin 2.0 в травні 2016 р. Ми працюємо з нашими партнерами в Microsoft для отримання сертифікації продукції на платформі Azure Marketplace”.

Blockmarket прискорює бачення команди

Blockchain Foundry також дозволила “допрем’єрний показ” на своїй веб-платформі, Blockmarket. Користувачі матимуть можливість створювати свої власні торгові майданчики, зосереджені навколо їх особистостей і продуктів.

Група також підкреслила, що Blockmarket матиме унікальний персональний веб-інтерфейс гаманця, надаючи користувачам портативний доступ до мережі Syscoin між декількома пристроями. Це дозволить користувачам купувати і продавати товари, відправляти і отримувати Syscoin, і використовувати його зашифровану платформу обміну повідомленнями.

Blockchain Foundry зазначає, що додаток Blockmarket є лише частиною довгострокової стратегії компанії. Майбутні мобільні гаманці будуть створені як для iOS так і для Android.

Проект з повністю відкритим вихідним кодом, і компанія має плани по реалізації прибуткових ініціатив в найближчому майбутньому. Фірма також комплектує свою команду і мобілізує кошти для досягнення прогресу місії компанії.

Генеральний директор Blockchain Foundry Ден Василюк заявив:

“У тандемі з нашими ініціативами продукції наша команда поповнюється новими талантами. Наша тактика спрямована саме на залучення капіталу, щоб зміцнити наші розробницькі ресурси і прискорити реалізацію нашого бачення, для того щоб бути провідною компанією з blockchain послуг”.

Новостворена компанія говорить, що більш детальна інформація про запуск Blockmarket та інші поліпшення протоколу буде оголошена в найближчі місяці.

Foundry стверджує, що як і раніше буде зосереджена на наданні юридичним та фізичним особам “можливості торгувати товарами, активами, цифровими сертифікатами і даними надійно.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *