Saturday , 20 October 2018

Blockchain.info запустить підтримку Bitcoin Cash

У сьогоднішньому повідомленні в блозі популярний провайдер Bitcoin гаманців Blockchain.info оголосив про запуск повної підтримки Bitcoin Cash (BCH). Bitcoin Cash, став однією з основних валют їхнього гаманця, поряд з біткоін (BTC) і Ethereum (ETH).

«У листопаді ми продемонстрували наш план щодо задоволення зростаючого попиту, який ми спостерігаємо за Bitcoin Cash», – пояснює пост.

«Починаючи з сьогоднішнього дня ми підтримуємо Bitcoin Cash з повною функціональністю через один і той же веб-гаманець».

Початковий запуск Blockchain.info з BCH показав, що користувачі отримують можливість «розблокувати» дублюючі баланси, виділені на дату форку 1 серпня. Тепер торгівля і виведення мають такі ж налаштування, що і дві інші підтримувані монети гаманця.

Ніяка мобільна підтримка поки недоступна, але її поява обіцяна до кінця Q1 2018.

ВСН тим часом залишається спірною темою, з його принциповим адвокатом Роджером Вером, який продовжує викликати суперечки з коментарями, що підривають репутацію BTC.

Поява Вера на CNBC на цьому тижні викликала критику з боку видатних особистостей, в тому числі Макса Кейзера, який розкритикував вибір мережі Вера в якості оригінального біткоіна.

Blockchain.info також зіткнувся зі зворотною реакцією від деяких джерел щодо пріоритетних функцій BCH, в той час як, поки не вдалося реалізувати SegWit для своїх транзакцій.

Це питання знову стало актуальним слідом за останньою заявою: венчурний капіталіст Алан Сільберт і інші відкрито запитують генерального директора Пітера Сміта, чому технологія ще не з’явилася в його гаманці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *