Monday , 24 June 2019

Blockchain.info підтверджує запуск стейблкоіна Paxos

Агрегатор криптовалютних даних і провайдер гаманців Blockchain.info запускає торгівлю своєю п’ятою монетою, paxos standard token (PAX), в понеділок, 3-го червня, повідомила компанія 31 травня в галузевому інформаційному агентстві CoinDesk.

Paxos – це стейблкоін, прив’язаний до долара США, і його додавання стане першим для Blockchain.info в області стейблкоінів.

Blockchain в даний час підтримує чотири криптовалюти: bitcoin (BTC), ethereum (ETH), bitcoin cash (BCH) і stellar (XLM), видаливши обмежені опції bitcoin SV (BSV) раніше в цьому місяці.

Протягом деякого часу компанія натякала на цей крок, опитуючи користувачів про їхнє ставлення до стейблкоінів і, випускаючи рекламні матеріали. На початку травня керівники підтвердили офіційне партнерство з Paxos.

Минулого тижня пост в галузевому блозі підтвердив, що PAX був активний для 37 мільйонів гаманців Blockchain.info.

«Запущені в вересні 2018 року токени Paxos Standard повністю забезпечені фізичними доларами США, що зберігаються в банках, застрахованих FDIC, і регульованих Департаментом фінансових послуг штату Нью-Йорк», – написали співробітники, пояснюючи свій вибір активу стабільної валюти. Пост продовжив:

«Ця фінансова впевненість усуває волатильність цін і дає користувачам у всьому світі абсолютно новий спосіб відправляти вартість, управляти інфляцією, знижувати торговельні ризики і отримувати доступ до долара США».

Виступаючи перед CoinDesk, Xen Baynham-Herd, голова департаменту і стратегії гаманця Blockchain.info, сказав, що в кінцевому підсумку компанія хоче додати в гаманець функціональні можливості за вказаними валютами.

«Реалізація стейблкоін проекту тут з PAX – це дійсно велика справа, тому що ми не просто додаємо новий актив, але і додаємо істинний доларовий баланс в гаманець», – пояснив він.

У коментарях наголошується відмінність в ідеології між постачальниками гаманців, деякі з яких, навпаки, прагнуть залишитися вільними від фіатних операцій. Восени минулого року Samourai навіть ужив заходів по видаленню залишків доларів зі свого гаманця, стверджуючи, що біткоін користувачі повинні навчитися повністю здійснювати операції з криптовалютами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *