Sunday , 26 May 2019

Через Blockchain.info пройшло понад 100 мільйонів транзакцій

blockchain-info-logo

Через Blockchain.info, популярний сервіс-гаманець Bitcoin, пройшло понад 100 мільйонів транзакцій.

Основна компанія-гаманець, яка також виступає в якості блок-оглядача та статистичного агрегатора, оголосила про важливу віху на початку цього тижня за допомогою блогу.

Пост резюмує бачення, історію і прогрес компанії, а також намічає майбутню лінію розвитку, щоб зробити вхід в економіку Bitcoin якомога простішим:

“Що далі для гаманця Blockchain? Ми будемо залишатися зосередженим на створенні кращого першого реального Bitcoin гаманця для людей в будь-якій точці світу. Краща інтернаціоналізація, легше і більш інтуїтивне налаштування і простий вхід в цифрову валютну екосистему. Нові користувачі потребують Bitcoin! “

На гаманці від Blockchain.Info припадає значна частина Bitcoin транзакцій.

В якості одного з найбільш популярних сервіс-гаманців Bitcoin, Blockchain обслуговує значну частку обсягу криптовалюти. За останні чотири роки кількість Blockchain гаманців збільшилась з приблизно 17 000 до більш ніж 8 мільйонів.

За оцінкою ці гаманці генерують 100,000 транзакцій у день. Залежно від дня, це може становити від однієї третини до половини всіх угод Bitcoin.

Раніше в цьому році, Blockchain був названий Світовим економічним форумом піонером у сфері технологій, вступивши до лав таких престижних компаній, як Google, Вікімедіа, AirBnB, Mozilla і Kickstarter.

Ця нагорода була вручена за допомогу Blockchain в «4-й промислової революції” за модернізацію транскордонних платежів і створення великих фінансових можливостей в неохопленому банківськими послугами світі.

Bitcoin все ще має шанс наздогнати карткові компанії

У той час як Bitcoin домоглася великих успіхів у розвитку в якості складової частини світової економіки, вона як і раніше відстає від традиційних платіжних систем з точки зору чистого обсягу.

У 2010 році VISA провела майже $ 3,3 трильйона транзакцій, в той час як найближчі конкуренти MasterCard і American Express $ 2.05 трлн і $ 702 млрд відповідно.

У той же час, в 2015 році на долю Bitcoin припадало менше 1% від обсягу кращої карткової компанії, і близько 4% від третьої.

One comment

  1. My family always say that I am killing my time here at web, however I
    know I am getting knowledge daily by reading thes
    good content.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *