Sunday , 26 May 2019

BlockCypher випускає набір інструментів Ethereum API для розробників

на сайт_02

Нова компанія BlockCypher по розробці додатків blockchain розширив свою платформу для включення підтримки Ethereum і це говорить про те, що компанія Deloitte надаватиме професійні послуги серед перших користувачів.

Генеральний директор BlockCypher і співзасновник Кетерін Ніколсон кажуть, що додавання Ethereum було через збільшення попиту більше половини клієнтів компанії і використання програми Abra на переказ готівки.

Виступаючи на Експоненціальній Фінансовій Конференції в Нью-Йорку, Ніколсон припустив, що більше ніж половина розробників компанії попросила інтеграцію Ethereum.

Ніколсон сказав в інтерв’ю:
“Розробники є нашим хлібом. Те, що вони просять у нас – то ми і впроваджуємо. Питанням номер один був Ethereum, тому ми повинні були реалізувати наш APIs в Ethereum blockchain”.

Додаток blockchain для надання комунальних послуг, запущений в 2014, в минулому році здобув 3 мільйони $ завдяки фінансуванню Тіма Дреперу і співзасновника Yahoo Джеррі Янга.

Deloitte і Ethereum
Бета-версія, розпочата сьогодні, включає в себе APIs для відкриття рахунків Ethereum, відстеження залишків і спрощення операцій.

Ніколсон каже, що Turing-повна мова програмування платформи стимулював інтерес серед клієнтської бази нової компанії.

“Це – набагато більше міцної мови сценаріїв”, сказала вона. “Це знаходиться в стандартних користувальницьких інтерфейсах мови програмування, це не мова програмування”.

За словами принципала Deloitte Еріка Піскіні, його команда з 12 американських фахівців з blockchain працювали з новою компанією, щоб розробити два прототипи, що ґрунтуються на bitcoin blockchain.

Піскіні зацікавтло в інтеграції Ethereum те, що команді blockchain не потрібно буде освоювати нові навички. Deloitte оголосила, що раніше в цьому році працювала з BlockCypher.

Пішин сказав:
“Якщо Ви будете вимагати розумних договорів, то Ви головним чином перейдете до Ethereum, якщо Ви будете вимагати основного обміну зі значенням, Ви використовуєте bitcoin blockchain”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *