Sunday , 24 June 2018

Blockstream запускає Blockstream Satellite

Інфраструктурна біткоін компанія запускає Blockstream Satellite, амбітну спробу використовувати орендовані супутники для передачі даних в мережі біткоін практично в будь-яку точку планети. Тепер в бета-версії біткоін користувачі в Африці, Європі, Південній Америці та Північній Америці вже можуть використовувати супутники для завантаження робочого вузла біткоіна, здатного зберігати всю історію транзакцій в мережі.

На думку компанії, кінцевий результат її проекту зможе вирішити реальну проблему, що стоїть перед мережею в $ 66 мілліардов- без Інтернету ви не зможете отримати доступ до біткоін.

А це є серйозною проблемою для прихильників біткоіна, які вважають, що криптовалюта може бути особливо корисною для людей без Інтернету, що зазвичай живуть в районах з економічною нестабільністю.

Таким чином, Blockstream зосередився на пошуку рішення і знайшов його в космосі.

Згідно генеральному директору Blockstream Адаму Беку, проект пов’язаний з тим, щоб покласти біткоіни в руки тих, хто «відчайдушно потребує» цього.

«Сьогоднішній запуск Blockstream Satellite дає можливість ще більшій кількості людей на планеті доступу до біткоін. З великою кількістю користувачів, які отримують доступ до блокчейну біткоіна з вільною трансляцією від Blockstream Satellite, ми очікуємо, що глобальне охоплення призведе до більшого впровадження та використання додатків для біткоін, а також до зміцнення загальної надійності мережі ».

Бачення

Хоча забезпечення роботи повного вузла є громіздким процесом, проте він є найбезпечнішим способом використання цифрової валюти, а для осіб, що мають справу з політичною і економічною нестабільністю, цей процес може виявитися вкрай важливим.

Але оскільки для повноцінних вузлів потрібне підключення до Інтернету і 160 ГБ вільного місця, це є рідкістю в деяких регіонах світу.

Супутникова установка використовує програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, щоб зробити використання технології недорогою і менш громіздкою. Програмне забезпечення включає в себе GNU Radio, програмні радіостанції (SDR) і Fast Internet Bitcoin Relay Engine (FIBER). За словами компанії, в поєднанні ці технології дозволять Blockstream надавати доступ до біткоінів по всьому світу.

У той же час, у разі якщо багато користувачів в областях, які розглядає Blockstream, не зможуть дозволити собі мобільне підключення до даних для ініціювання транзакцій, Бек стверджував, що замість цього можуть використовуватися більш дешеві комунікаційні технології, такі як SMS або двонаправлений супутник.

Користувачі в Північній Америці, Південній Америці, Африці та Європі вже можуть скористатися наявними можливостями цих супутників. Blockstream має намір додати до цього списку більше країн до кінця 2017 року.

Система працює через наземні супутники під назвою «Телепорт», які передають дані про блокчейн на станції в просторі, які потім передають сигнал по всьому світу. Blockstream намір побудувати більше цих телепортів, щоб зробити космічну мережу більш надійною і доступною.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *