Saturday , 20 October 2018

Bloomberg додає Ethereum, Ripple і Litecoin до свого терміналу

Фінансова компанія Bloomberg додала три нових криптовалюти – ethereum (ether), Ripple (XRP) і litecoin – поряд з біткоін до своєї служби терміналів.

Новина про те, що Bloomberg додав три криптовалютних активи в свій базовий ціновий трекер, спровокувала зростання XRP, який злетів майже на $ 0,90 за монету, що склало зростання майже на 300 відсотків всього за три дні.

На цьому тижні альткоіни в цілому повернулися в форму після кількох тижнів інтенсивної уваги інвесторів до біткоіна, який також досяг нових рекордних максимумів в п’ятницю, в районі $ 17 900.

ETH і LTC перевершили короткострокові очікування в останні дні, піднявшись вище $ 750 і $ 300 відповідно.

Крім того, Dash практично досяг ціни $ 1000, перш ніж опуститися в результаті корекції до $ 900, і всі активи, пішли за Monero, який в останні два тижні несподівано виріс в три рази.

Ринки, швидше за все, знову сконцентрується на біткоін і вийдуть з нього протягом найближчих тижнів, так як багато хардфорків заплановано на найближче майбутнє, і інвестори прагнуть отримати доступ до дубльованих балансів, які торгуються на біржах.

На цьому тижні був реалізований хардфорк Super Bitcoin, в той час як Bitcoin Platinum, Bitcoin God і Bitcoin Cash Plus також повинні відбутися до кінця року.

Також заплановані Bitcoin Silver і Bitcoin Uranium, в той час, як ф’ючерси на Bitcoin Diamond вже відслідковуються на Coinmarketcap.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *