Sunday , 26 May 2019

Bloomberg: ключові показники показують, що ціна біткоіни може знову піти вниз

Основні індикатори руху ціни показують, що біткоїн (BTC) може піти до наступного руху вниз, згідно з недавнім звітом Bloomberg від 12 березня.

У звіті говориться: «Технічні індикатори, що сигналізують про довгострокоий купівельний попит на біткоїн, погіршуються», і, як таковий, тиск покупців може зрости. Bloomberg відзначає, що з середини лютого спадний індикатор конвергенції ковзаючих середніх (MACD) для біткоїну рухається вниз.

MACD – це індикатор імпульсу, наступний за трендом, який показує взаємозв’язок між двома ковзаючими середніми ціни цінного паперу.

Біткоїн кілька разів тестував позначку в 4000 доларів в попередні тижні, але до сих пір не зміг подолати її протягом значного періоду часу. Bloomberg заявляє, що поки біткоїн не зможе пробити цей рівень, він, ймовірно, зіткнеться з тиском продавців. Аналітик Bloomberg Майк Макглоун сказав:

«Вся галузь дозріла, щоб відновити шлях до зниження цін. Умови схоже на листопад [2018], незадовго до колапсу. Ціни консолідуються в вузькіх діапазонах, при цьому кілька різких ралі на ведмежому ринку здаються швидкоплинними».

Інші експерти галузі вважають, що інвестори виходять з біткоїну, щоб перевести свої гроші в альткоіни. Старший аналітик EToro Мати Грінспен сказав:

«Просто зараз інвестори бачать більший потенціал в деяких з менш популярних токенах. У міру того, як ми наближаємося до кульмінації крипто-зими, ми насправді бачимо, що деякі альткоїни приносять вражаючі результати за останні кілька тижнів. Зараз ми знаходимося в так званому альт-сезоні».

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *