Monday , 24 June 2019

Bloomberg: рівень перекупленності біткоїну говорить про падіння незабаром

Аналітик Bloomberg Intelligence Майк Макглоун повідомляє в своїй статті, що зараз біткоїн знаходиться на тому ж високому рівні перекупленності, який спостерігався в грудні 2017 року – саме тоді флагман ринку був на максимумі. На даний момент такий стан справ, передає Cointelegraph, загрожує першої криптовалюті серйозним падінням.

За словами Макглоун, недавнє зростання біткоїну було спровокованьою довгою консолідацією ринку і низькою волатильністю. Завдяки цьому ціна BTC була «випущена з клітки». Експерт заявляє, що за цим періодом зростання повинен піти період спаду.

У статті Макглоун також наводиться цитата Девіда Тевіла, глави кріптовалютного хедж-фонду ProChain Capital, який очікує, що ринок продовжить тенденцію до зниження. Хоча він і визнає, що «приємно бачити позитивний крок, а не негативний», втішного в ньому мало:

«Звичайно, інвестору хотілося б побачити нехай невелике, але поступове зростання монети, ніж її раптові злети і падіння. Що легко приходить, то легко йде».

Однак висновки Макглоун і Тевіла, схоже, відрізняються від аналізу співзасновника Fundstrat Global Advisors Томаса Лі. Він вважає, що біткоїн повернувся в бичачий тренд, вказавши на подолання BTC 200-денного змінного середнього. Також відомий трейдер Пітер Брандт написав в своєму Twitter, що він не здивується, якщо біткоїн увійде в іншу параболічну фазу.

Check Also

Мінфін Росії розглядає можливість торгівлі криптовалютою

Представник Мінфіну Росії говорить, що міністерство розглядає питання про дозвіл торгівлі криптовалютами, повідомила 21 червня …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *